21 NİSAN 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Nisan 2023 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Güneş Boğa burcunda. İşte burçlarda yaşananlar...

ÖZGE ÇOLAK 21 Nisan 2023
21 NİSAN 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

21 NİSAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte hayatınızın maddi planı öne geçiyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı somutlaştırmak ve değerlendirmek üzere kendinizi motive ve hazır hissedebilirsiniz. Bu dönem iş ve para konularına daha çok odaklanacağınız bir dönem olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 NİSAN BOĞA BURCU YORUMLARI 

Güneş'in burcunuza ilerlemesiyle birlikte hayatınızda yepyeni başlangıçlara kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Doğum gününüzün de olduğu bu bir aylık dönem hayatınızın kontrolünün daha fazla elinizde olacağı bir dönem olabilir. Kendinizi daha rahat, huzurlu ve güvende hissetmek ve bunu sağlamak üzere adımlar atabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMLARI

Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte manevi, spiritüel, mistik konularda kendinizi istekli ve motive hissedebileceğiniz bir döneme ilerleyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar öncesinde bu dönemi bir hazırlık aşaması olarak değerlendirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte arkadaşlarınızla daha sıkı bir iletişimde olmak, fikir paylaşımında bulunmak, toplantı ve organizasyonlara katılmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz. Toplumsal konuların daha fazla içinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN ASLAN BURCU YORUMLARI 

İş ve kariyer alanında göz önünde olabileceğiniz ve hedeflerinizle gündeme gelebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle birlikte yeni bir iş, mevki veya pozisyon söz konusu olabilir. Görev ve sorumluluklarla dolu bir dönem başlıyor.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Güneş burç değiştirirken uzaklar, yabancılar ve yurt dışı konularla ilgili kendinizi çok daha motive, istekli ve hevesli hissedebilirsiniz. Medya ve akademik konularda daha ilgili olabilirsiniz. Özgür ve bağımsız hareket etme duygunuz artabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte eşinizin, ortağınız maddi kaynakları, ortak alım satım konuları, ortak yatırım ve harcamalar gündeme geliyor. Ortak maddi konularda, ortaklı işlerde kendinizi daha motive ve istekli hissedebilirsiniz. Daha hırslı, azimli olabileceğiniz bir dönem başlıyor.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN AKREP BURCU YORUMLARI 

Evlilik, ortaklık ve birlikteliğinizle ilgili konuların ön plana geçeceği Güneş’in Boğa burcunda ilerlediği önümüzdeki bir aylık dönemde temel motivasyonunuz en doğru, dengeli, uyumlu ilişkiyi yakalamak olabilir. Hayatınızı ilişkilerin belirlediği bir dönem başlıyor.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN YAY BURCU YORUMLARI 

Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte detay ve hesap işleri ön plana geçebilir. Günlük yaşamınızda ve çalışma ortamınızda kusursuzluk peşinde koşabilirsiniz. Gerek zihinsel ve ruhsal gerek fiziksel arınmaya daha çok motive olabilirsiniz. Sağlık ve şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bireysel zevk ve isteklerin, egoların vurgulandığı bir dönem başlıyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda aşk teması ön plana geçiyor. Sevdiklerinizle birlikte olmak, zaman geçirmek, paylaşmak sizi mutlu ederken, işlerinize de yaratıcılık ve motivasyon katabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN KOVA BURCU YORUMLARI

Güneş burç değiştirerek Boğa’da ilerliyor, önümüzdeki bir aylık dönemde ailenizin ihtiyaçları öne çıkabilir ve siz de bunları karşılamak yönünde istekli olabilirsiniz. Ev ve aileyle ilgili konularda kendinizi çok daha hevesli, istekli ve motive hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 NİSAN BALIK BURCU YORUMLARI

Boğa burcunda ilerleyen Güneş ile birlikte iletişim konularında kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş, sıra, masa arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle daha sık görüşme, konuşma ve sohbet etme imkânı bulabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.