21 ŞUBAT 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Şubat 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Merkür retrosu son buluyor. İşte Pazar günü burçlarda yaşananlar...

21 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu son bulurken iletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkan konular olabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün son buluyor. Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek üzerine düşünmek isteyebilir ve bunu daha rahatça yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Merkür retrosunun ağırlığını üzerinizden atabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu son bulurken sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Ancak yine de ihmal, dalgınlık ve unutkanlıklara dikkat edin.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu son bulurken sosyal bir günde arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi rahatça ortaya koymak ve paylaşmak hoşunuza gidebilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu son buluyor. Görev ve sorumluluklarınız, iş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza rahatça odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Merkür retrosu son bulurken iletişim konusunda daha rahat olabilir, kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu son bulurken konsantrasyon gerektiren konulara odaklanmak hiç de zor olmayabilir. Ancak yine de psikolojik olarak derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal gerilim ve stresi daha çok hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak Merkür retrosunun son bulduğu bugün artık daha rahat olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Merkür retrosunun son bulmasıyla çevrenizle daha iyi iletişim kurabilirsiniz. Ancak sağlıkla ilgili konularda kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu son bulurken sevdiklerinizle ilgili konularla daha rahat meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu son bulurken aile içi iletişim hızlanabilir. Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?