21 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Şubat 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme yazdı. Öğle saatlerinde Ay Akrep burcuna ilerliyor...

21 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ilişkilere açık gündeminiz sürerken öğleden itibaren ortak maddi konulara, çaba, hırs ve mücadele gerektiren işlere odaklanabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde detaylar ve ince işler sizi bekliyor. Sonrasında ikili ilişkiler açısından hareketli gündeminiz devam ederken, ortak çalışmalara, düşünce ve fikir paylaşımına açık bir gün olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Aşkı ise bugün akışına bırakmakta fayda var. Öğleden itibaren çalışmalarınıza odaklanabilir, detay ve incelik gerektiren işlerin üstesinden üretkenlik ve çalışkanlıkla gelebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

İletişimde hassasiyet ve duygusallığınızı ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken karşı tarafın yanlış anlama ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. Öğle saatlerinden itibaren keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI 

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken bütçenizi aşmamaya ve harcamalarınıza dikkat edin zira duygularınızın yönüne gitmeye meyilli olabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren aile ve ev konularına odaklanma söz konusu olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde iş, para, bütçe ve harcamalara odaklanan gündeminiz, öğle saatlerinde artan iletişim trafiğiyle değişiyor. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeleri öğleden sonraya bırakabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde burcunuzda ilerleyen Ay ile birlikte cazibeniz devam ediyor, etkili ilişkiler kurabilirsiniz. Ardından burç değiştiren Ay bu cazibeyi kullanmanızı, yeteneklerinize ve kaynaklarınıza sahip çıkmanızı sağlayabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde akışına bıraktığınız hayat öğle saatlerinde Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte kontrolü elinize almanızla sürüyor. Evinizin, yuvanızın sıcaklığında kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir ortamda olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde sosyal bir gündeminiz olabilir ancak öğle saatlerinde sessiz ve sakin ortamlarda kendinizi daha iyi ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde güçlü iletişim kontakları kurabilirsiniz, başkalarını ikna edebilirsiniz. Öğleden sonra akıştasınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı tutumunuz öğle saatlerinde yerini daha sosyal bir ortama bırakıyor. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif duyabilirsiniz. Kendinizi değerli hissedeceğiniz ve bu değeri ortaya koyabileceğiniz bir gün.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Kendinize duyduğunuz güveni güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizle göz alıcı olabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren başarılarınızla takdir görebilir, ilgi toplayabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde başkalarına yönelik yardımseverliğinizi, iyilikseverliğinizi daha belirgin şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sezgilerinizle başkalarına yön gösterebilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak daha keyifli zaman geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?