21 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Şubat 2023 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Venüs de Jüpiter ile birlikte artık Koç burcunda ilerliyor...

ÖZGE ÇOLAK 20 Şubat 2023
21 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

21 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Venüs burcunuza ilerliyor ve hayatınızda şanslı bir dönemi başlatıyor. Bu dönemde aşk var. Ayrıca mevcut ilişkinizde şans ibresi sizden yana. Güzelliğiniz ve cazibenizle dikkatleri üzerinize toplayabilir, Venüs'ün enerjisiyle pırıl pırıl parlayabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI 

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte zaten ilişkilerin ruhsal boyutu sizi ilgilendiriyor olacak. Spiritüel ve metafizik konulara olan ilgi ve sevginiz sizin gibi diğer insanları, ortamları ve grupları yanınıza çekebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlarınızdan da destek görerek kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Fikirlerinizle, görüşlerinizle beğeni toplayabilir, geleceğe dair kendinizi daha umutlu hissedebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte kendinizi daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz. İtibarınızı, saygınlığınızı yükseltecek gelişmeler dikkat çekici olabilir. İşyerinizde üstlerinizden, yöneticilerinizden ve otorite konumundaki kişilerden destek görebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI 

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte kendinizi daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz. İtibarınızı, saygınlığınızı yükseltecek gelişmeler dikkat çekici olabilir. İşyerinizde üstlerinizden, yöneticilerinizden ve otorite konumundaki kişilerden destek görebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Venüs’ün burç değiştirmesiyle ortak maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortak paralarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Ortak girişimleriniz maddi kazançlarla sonuçlanabilir. Kendinizi psikolojik anlamda da daha iyi hissedebilirsiniz, zira ortak konularda güven tazeleyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerden yana şanslı bir duruma ilerliyorsunuz. Bu dönemde eğer hayatınızda ciddi bir ilişkiniz yoksa ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan kimselerden daha fazla destek görebilirsiniz. Pozitif, olumlu, iyimser ilişkiler kurabilirsiniz. Sözlenebilirsiniz veya evlenebilirsiniz. Mevcut birlikteliğinizde ise eşinizin sizi şımartmasına hazır olmalısınız, her daim sizin yanınızda olup sizi destekleyebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI 

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte kendinizi ruhsal ve fiziksel açıdan daha iyi hissedebilir, üretkenliğinizden ve çalışkanlığınızdan keyif alabilirsiniz. Yardımcılarınızdan, size hizmet eden kişilerden, işinizde astlarınızdan gördüğünüz destek artıyor.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI 

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınız parlak bir döneme girebilir. Sevdiğinizi, sevildiğinizi hissedebilir, sevgiliniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Romantik ve duygusal yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilir, sergileyebilirsiniz. Ayrıca merak ve ilgi duyduğunuz konulara daha çok zaman ayırabileceksiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte ailenizden, geçmişinizden aldığınız güçle kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Bu dönemde eviniz kaleniz gibi olabilir, zira evinizden ve ailenizden önemli destekler alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesiyle yakın çevrenizle ilişkileriniz ve iletişim gücünüz bu dönemde yüksek olabilir. Komşu ve kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Okul çevrenizden bir aşk gündeme gelebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında rahat bir nefes alabilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi değerlendirmek için fırsatlar yanınızda olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.