22 ARALIK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

22 Aralık 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. İşte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları..

22 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay ile birlikte heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara odaklanmak özgünlüğünüzü ortaya çıkarabilir. Karşılıklı doğabilecek ego problemlerine dikkat etmelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

22 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI 

Aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilir ancak kolayca ajite de olabilirsiniz. Hızlı hareket etmek isterken kontrolü elden bırakmamalısınız. Evinizde toparlamanız gereken pek çok iş sizi bekliyor olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay hızlı bir gündem yaratıyor. İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay yeni bir döngüyü başlatırken ekstra aksiyon da getiriyor. İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI 

Bugün burcunuza ilerleyen Ay ışığınızı parlatırken sizi de öne çıkartıyor. Önceliğiniz kişisel ihtiyaç ve istekleriniz olabilir. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, öne çıkarabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay kontrolünüz dışı gelişmelere işaret ederken sağlığınız başta olmak üzere dikkat etmeniz ve gardınızı almanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, dostlarınızla birlikte hareket etmekten heyecan verirken bu heyecanı dengede tutmayı, kontrol etmeyi unutmayın.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI 

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay bol hareket ve aktivite getirirken, zaman yönetimi dikkate almanız gereken bir konu olabilir. Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI 

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay mücadele gücünüzü ortaya çıkarırken güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay ilişki ve ortaklıkların altını çizerken, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmenizi gerektirebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Aksiyona uyum sağlayıp kontrollü davrandığınız takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?