22 EKİM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

22 Ekim 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yorumladı. Ay Oğlak’ta ilerlerken Güneş’in Terazi burcundaki son günü. İşte burçlarda yaşananlar...

22 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI

Güneş’in Terazi burcundaki son günü ciddi konular, resmi iş ve görüşmeler gündemde olabilir. Otoriter, yönetici kişilerden destek alabilir ve bağlantılar kurabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları ön planda olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

22 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI

Güneş’in Terazi burcundaki son gününde sosyal paylaşımlara açık olurken ciddi ve mesafeli bir tutum izleyebilirsiniz. İlişkilerde ise kontrolsüz durumlara dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Güneş’in Terazi burcundaki son gününde gündeminizde ortak maddi konular, yatırım, alım satım işleri, ortak gelir ve kazançlar, vergi ve miras konuları olabilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Güneş’in Terazi burcundaki son gününde ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve birliktelikler söz konusu olduğunda denge ve uyum, eşitlik, hakkaniyet kavramları önem kazanabilir. Güçlü yaratıcı özelliklerinizi de sergileyebileceğiniz bir gün olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI

Güneş’in Terazi burcundaki son gününde hesap işleri, detay ve incelik gerektiren konulara odaklanırken mükemmeliyetçi tutumunuzu iş ciddiyetinizle birleştirebilir, sıkı bir plan ve stratejiyle zorlayıcı pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI

 Aşk hayatınızla ilgili konular Güneş’in Terazi burcundaki son gününde öne çıkarken tutkularınızın, heyecanlarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Organizasyonlar, planlar yapmak için uygun bir gün olabilir. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Güneş’in burcunuzdan ayrılmadan önceki bu son gününü kişisel konularınıza öncelikler tanıyarak, kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri veya yapmak istediklerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde beklediğiniz derinlik bugün daha fazla olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI

Güneş’in Terazi burcundaki son gününde yakın çevrenizde, komşu kardeş ilişkilerinizde hareketli bir gündeminiz olabilir. İletişim öne çıkarken kendinizi daha fazla ifade edip anlatmaya çalıştığınız bir gün olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM YAY BURCU YORUMLARI

Güneş’in Terazi burcundaki son gününde maddi konularda biraz daha aktif olabilirsiniz, harcamalar ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere planlar yapabilir, stratejiler geliştirebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken günün gözde kişilerinden biri de sizsiniz ve girişimleriniz ve attığınız adımlarla dikkat çekebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. güçlü arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Hayatı akışına bırakabileceğiniz bir gün sessizliğin sesini dinlemek ve tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Otorite konumunda güçlü kişilerle kuracağınız bağlantı ve temaslarda konuları derin şekilde tartışabilir ve bundan keyif alabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Sosyal açıdan aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplantı organizasyonlarına ve davetlere katılabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Uzak kişiler ve yabancılarla kuracağınız bağlantılar güçlü ve etkili ilişkilere dönüşebilir ve üzerinizde iz bırakabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?