22 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

22 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük yorumları...

22 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Güneş’in Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte ruhsal anlamda bir miktar daraltan zorlayıcı ortam dağılmaya başlıyor. Keşif ve macera ruhunuz uyanıyor, düşünce ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaya hazır olabilir, sesinizi duyurabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

22 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konular, ortak kazanç ve giderler, vergi ve miras konuları önem kazanıyor. Mücadele isteğinizin, motivasyonunuzun artmasıyla birlikte iş konularına daha fazla odaklanabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler hayatınızda daha fazla önem kazanıyor. Tek başına hareket etmektense yanınızda birini arayabilirsiniz. İlişkinizi yeni bir seviyeye taşımak, bir ilişkiniz yoksa kurmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte düzen, sağlık, şifa konuları çevrenizin ve bulunduğunuz ortamın düzeni daha fazla önem kazanıyor. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelmek, şifa bilgilerinizi geliştirmek yönünde motivasyonunuz artıyor.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte aşk yaşamınızda daha da önemli hale geliyor. Kendinizi aşık hissedebilirsiniz. Her neyle uğraşıyorsanız bunu tutku ve heyecanla sürdürebilirsiniz. Aşık değilseniz karşınıza hoşlanacağınız biri çıkabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında motivasyonlarınız artıyor. Ailenizle daha sık bir araya gelmek isteyebilir, geçmiş ve tarihle ilgili konulara merak duyabilir, ruhunuzdaki şefkat ve merhameti ortaya çıkarabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iletişim, haberleşme, görüşme ve ziyaretlerin hız kazanacağı bir aya ilerliyorsunuz. Kendinizi daha iyi ve güçlü şekilde ifade edebilir, yazılarınızla ve konuşmalarınızla çevrenizdekileri etkileyebilir ve ikna edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında kendinizi daha motive ve istekli hissedebileceğiniz bir aylık dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi kullanmak yönünde adımlar atabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Bugün Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte ışığınızla parlayabilir, kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize alabilir, yaşama karşı daha güçlü bir duruş sergileyebilirsiniz. Kendinizi şımartabileceğiniz bir dönem başlıyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte manevi, ruhsal, mistik ve spiritüel konulara olan ilginiz, merakınız artabilir. Bilinçaltınızla ilgili duygular öne çıkabilir, rüyalarınız ve sezgileriniz daha güçlü, yönlendirici ve yol gösterici olabilir. Kendinizi ruhen zenginleştirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konular, arkadaşlıklar, fikir ve düşünce paylaşımları önem kazanıyor. Yenilikçi ve sıra dışı fikirlerinizi ileri sürerken daha dikkat çekici olabilir, kendiniz ve başkaları için vizyoner ruhunuzu daha fazla sergileyebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

22 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte hedeflerinize ve planlarınıza odaklanma zamanı başlıyor. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular önem kazanırken bu alanda kendinizi daha güçlü, motive ve istekli hissedebilirsiniz. Yüksek ve otorite konumda kişilerden destek görebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?