23 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

23 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Ay Akrep burcuna geçiyor. İşte burçlarda yaşananlar...

23 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Gün iki apayrı havada ilerleyecek görünüyor. Sabah saatlerinde ilişkiler destekleyici olabilir. Öğle sonrasında ise ortak maddi konu ve paylaşımlar devreye giriyor, harcamalar gündeme gelebilir, eşiniz veya ortağınızla birlikte almanız gereken maddi sorumluluklar olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

23 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Gün iki farklı görünümde ilerliyor. Sabah saatlerinde gündelik yaşam şartlarınız destekleyici olabilir. Öğleden sonra ise ikili ilişkiler, eşli konular öne çıkıyor. İlişkilerde denge, uyum peşinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde isteklerinizi yerine getirmek için destekleyici koşullar bulabilirsiniz. Aşktan ve sevdiklerinizden yana şanslısınız. Öğleden sonra ise gündelik işler sizi epeyce meşgul edebilir, ama enerjik bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Evinizle ilgili işler, sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler zamanınızı alırken aile bireylerinizden destek görebilirsiniz. Öğleden sonra ise iletişim, kısa yolculuk ve ziyaretler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Sabahın erken saatlerinde hareketli başlayan gündem artan bir iletişime işaret ederken öğleden sonra ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sabahın erken saatlerinde hareketli başlayan gündem artan bir iletişime işaret ederken öğleden sonra ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ve keyifli bir Pazar sabahı olabilir. Öğleden sonra ise hareketlenmek zorundasınız, işler peşinizi bırakmazken aktif olmaktan keyif alabilirsiniz, tek ihtiyacınız konsantre olmak.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar sizi de harekete geçirebilir. Kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise Ay burcunuza ilerliyor, cesaret ve özgüveniniz artıyor.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde oldukça hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, sosyal imkanları değerlendirebilirsiniz. Öğleden sonra ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün gün içinde iki farklı gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğleden sonra ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal aktiviteler göze çarpıyor.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün sabah saatlerinde yol ve yolculuklar konusunda biraz daha dikkatli ve tedbirli davranmanız gerekebilir. Erken saatlerde hareketlilik dikkat çekici olabilir. Sonrasında ise yaptıklarınız ve başarılarınızla takdir görebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ilişkilerde duygusal ve psikolojik anlamda stres yaratabilecek durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Ortak maddi konular ve paylaşımlarda sabır göstermelisiniz. Öğleden sonra ise Ay Akrep burcuna ilerlediğinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak üzere harekete geçebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?