23 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

23 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca derledi. Haftanın ilk gününde Ay Balık burcunda. İşte burçlarda yaşananlar...

23 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Haftanın ilk gününde kafa karıştırıcı, zihin bulandırıcı durumlara, konulara biraz daha dikkat etmeni gerekebilir. Uykusuzluk, dalgınlıkla baş etmeniz gerekebilir. Huzuru bulmak için kendinizi hayatın akışına bırakmalı, beklenmedik durumlar karşısında çok zorlamamalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

23 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Düşünce ve fikirlerinizi tartışırken açık ve net olmaya bugün biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde aşırı fedakâr olmaktan kaçınmalı, daha gerçekçi ve objektif değerlendirmeler yapmalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Haftanın ilk gününde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizdeyken görev ve sorumluluklar, ciddi, mesafeli yaklaşım, düzen ve organizasyon konusunda motivasyon ön planda olabilir. Yaptıklarınızla takdir görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Haftanın bu ilk günü ilham veren bağlantı ve temaslar kurmak için uygun bir gün olabilir. Farklı ve yenilikçi konularla ilgilenebilirsiniz. Karşınıza çıkan değişik kişilerden ufkunuzu açabilecek bilgiler öğrenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün, güçlü kişilerle ve özellikle kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işlerini masaya yatırabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Danışmanlık almak, uzman kişilerin fikir ve görüşlerine başvurmak için uygun bir gün olabilir. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızla ilgili detaylar ve hesap işleri bugün gündeminizi meşgul edebilir. Çalışkan ve üretken yönlerinizi daha belirgin şekilde ortaya koymak zorunda olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

İlham perisi bugün sizin yanınızda olabilir, sanatsal yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Kalbinizin sesiyle hareket edebilir, heyecan ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Haftanın ilk gününde eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminizdeki yerini koyuyor. Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Haftanın ilk gününde iletişim açısından hareketli bir tempo sizi bekliyor. Ziyaretler, görüşmeler, kısa yolculuklarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Meraklı yönlerinizle başkalarının düşüncelerini öğrenmek için güzel bir gün olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Haftanın bu ilk gününde iş ve para konularında yoğun ve hareketli bir trafiğiniz olabilir. Ev, eşya veya toprakla konularıyla ilgilenebilirsiniz. Alım satım, yatırım işleri gündeminize gelirken harcamalar konusunda dikkatli davranmayı ihmal etmeyin.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken öncü ve iddialı yönlerinizi, lider ve cesur özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Girişimci tarafınız ön planda, başkalarını da yönlendirebilir, onlara yol gösterebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?