ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

23 MAYIS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

23 Mayıs 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı… Satürn retrosu başlıyor. İşte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

23 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI 

Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda sosyal ilişkilerinizde halletmediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, sosyal ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

23 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI 

Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda görev ve sorumluluklar açısından irili ufaklı testler söz konusu olabilir, kariyerle ilgili halledilememiş konular gün yüzüne çıkabilir, statü, imaj gibi konularda bazı tedirginlikler sizi zorlayabilir. Satürn bir tür nasıl görünüyorum testine tabi tutabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda halledemediğiniz mesele veya konular yeniden gün yüzüne çıkarken sizden çözüm beklenebilir. Seyahatlerle ilgili konu veya aksaklıklar, gecikme veya ertelemeler biraz daha zorlayıcı olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Bugün başlayan ve 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosu ise ruhsal yönden biraz daha yorucu ve zorlayıcı olabilir. Hayatınızda bazı şeylerin dönüştürmeye başladığınız anda Satürn sizden biraz daha sabır, temkin ve disiplin bekleyebilir. Ruhunuzdaki ve hayatınıza yansıyan dönüşümün sancı ve kaosunu biraz daha hissedebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI 

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili halletmediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, bire bir ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku, kaygı ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda gündelik yaşamınızda, düzen ve rutinlerinizde, sağlıkla ilgili konularda halledemediğiniz sorunlar yeniden önünüze çıkabilir, gündelik ilişkilerinizdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda aşka ve sevdiklerinize dair özellikle halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, aşka dair sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI 

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda aile içinde, geçmişinizle ilgili halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, ailesel ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI 

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, arkadaşlık ilişkilerinizdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda maddi ve parasal konularda halledemediğiniz sorunlar yeniden karşınıza biraz da çetrefilli olarak çıkabilir, sabrınızı zorlayabilir, bütçe ve harcamalar konusundaki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda kendi içinizde, bireysel konularda halledemediğiniz sorunlar yeniden önünüze çıkabilir, kendinize ve yaşamınıza bakışınızla ilgili sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda kontrol veya müdahale edemediğiniz konuların, sorunların baskısını biraz daha fazla hissederken kendinizi akışa kaptırmanız da güçleşebilir. Engel olamadığınız hisler, sezgiler işleri biraz daha karmaşıklaştırırken korku ve tedirginlikler sizi hassas kılabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?