23 MAYIS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

23 Mayıs 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca derledi. Haftaya başlarken Merkür retrosu Boğa burcunda devam ediyor...

23 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Ay Balık burcunda ilerlerken hayatı genel akışına daha fazla bırakabilirsiniz. Ancak dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere daha çok dikkat etmeli, özellikle maddi konularda ve hesap işlerinde özenli olmalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

23 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI 

Sosyal paylaşımlara oldukça açık bir gün, arkadaşlarınızla, dostlarınızla bir araya gelebilir, onların yanlarında duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, fikirlerinizi, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Merkür retrosu burcunuzda devam ederken yanlış anlamalara dikkat.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Görev ve sorumluluklarınızın ön plana geçtiği bir gün olabilir, iş hayatınıza ve kariyerinize ilişkin konular gündeminize gelebilir. Üstlerinizle ve otorite konumundaki kişilerle daha fazla temas ve irtibat halinde olurken kontrolünüz dışı iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Balık burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay, yabancı, yurt dışı bağlantılı konulara işaret ediyor. Seyahatler, uzaklarla ilgili haberler gündeme gelebilir. Sosyal paylaşıma açık, hareketli bir gündesiniz ancak arkadaşlar arasında yanlış anlamalara karşı dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI 

İş ve para konuları gündeme gelirken hareketli gündem mücadeleci yönünüz ortaya çıkabilir. Otorite konumundaki kişilerle ve üstlerinizle iletişimde daha dikkatli ve uyanık olmanız gereken bir sürece ilerliyorsunuz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI 

İkili ilişkilerde denge ve uyumu korumak önemli hale geliyor. Adil ve eşitlikçi olmaya çalışabilir, ilişkinizde kendiniz kadar karşı tarafı da düşünebilirsiniz. Merkür retrosu Boğa burcunda devam ederken maddi konular titizlik gerektiriyor.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Günlük iş ve sorumlulukların baskısını daha fazla hissedebilirsiniz. Detaylarla, titizlik ve çalışma gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Kaygı ve kuruntuların üzerinde durmamalısınız. Ancak Merkür retrosu Boğa burcunda devam ederken ortak maddi konularda ve harcamalarda dikkatli olmalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI 

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken aşk hayatınıza dair konular gündemde olabilir. Yüreğinizin sesini dinlemek isteyebilir, tutkularınızın peşinden koşabilir, yaratıcılığınızı, sanatsal yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Merkür retrosu Boğa burcunda devam ederken ilişkilerde iletişim titizlik gerektiriyor.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI 

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz. Geçmiş, tarih ve anılar size yol gösterebilir. Evinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Merkür retrosu Boğa burcunda devam ederken detay ve hesap işlerinde dikkatli olmalısınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

İletişim açısından hareketli bir gün olabilir, kısa yolculuklar ve ziyaretler gündeminize gelebilir. Randevularınızı, saatleri ve trafiği sıkı takip etmeniz gerekebilir. Merkür retrosu Boğa burcunda devam ederken aşkta ve sevdiklerinizle iletişim önemli hale geliyor.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Maddi konular söz konusu olduğunda hareketlenebilecek bir gün. Zira sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi iyice değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı alışveriş ve harcamalar söz konusu olabilir. Merkür retrosu Boğa burcunda devam ederken aile içi iletişime dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken hayatınızın kontrolü daha fazla elinizde olabilir. Daha cesur ve girişimci davranabilirsiniz, lider yönleriniz daha çok ortaya çıkabilir. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Merkür retrosu Boğa burcunda devam ederken yakın çevrenizle iletişimde  ve anlaşmada sabırlı olmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?