23 NİSAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

23 Nisan 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı… Mars Yengeç burcunda. İşte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

23 NİSAN KOÇ BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ev ve aile konularında daha fazla emek ve çaba sarf etmek durumunda olacağınız bir döneme ilerliyorsunuz, ev kazalarına ve aile içi çatışmalara dikkat etmelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

23 NİSAN BOĞA BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte yakın çevrenizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Sözleriniz daha direkt ve sert olabilir. Eğitimle ilgili konular yorucu olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte maddi konulara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gereken bir dönem başlıyor. Maddi konular, riskler, zararlar bu dönemde uğraştırabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreç sizi epeyce yorabilir, öncelikle fiziksel aktiviteye dikkat etmeniz, dinlenmeye zaman ayırdığınızdan emin olmanız gerekebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN ASLAN BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte enerjiniz bir miktar düşebilir, hareketlerinizi kontrol etmeniz zorlaşabilir, özellikle hareketli bir yaşantınız varsa işlerinize, tepkilerinize, alacağınız aksiyonlara daha çok dikkat etmeli, dalgınlığa, ihmallere, uykusuzluğa, sakarlığa karşı uyanık olmaya çalışmalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte sosyal alanda hareketli bir buçuk aylık döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde arkadaşlık ilişkileriniz biraz daha yorucu hale gelebilir. Bazı kopukluklar, küskünlükler, ayrılıklar sosyal çevrenizi etkileyebilir, arkadaşlarınızdan uzaklaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde otorite konumunda kişilerle, üstlerinizle, sizden yaşça büyük veya olgun kimselerle etkileşiminize daha çok dikkat etmelisiniz. İş yaşamınızda ve kariyerinizde çıkan pürüzler istediğiniz başarılara ulaşmanıza engel teşkil edebilir. Görev ve sorumluluklar biraz daha yorucu ve yıpratıcı hale gelebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN AKREP BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesi sizi ruhsal ve psikolojik açıdan rahatlatıcı olabilir. Üzerinizdeki bazı yüklerden kurtulmanıza ve yeni bir döneme adım atmanıza yardımcı olabilir. Önümüzdeki bir buçuk ay boyunca uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. Seyahatler konusunda ihtiyatı elden bırakmamalısınız.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN YAY BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ortak maddi konular, yatırım, finansman işleri biraz daha yorucu olabilir. Eşinizin veya ortağınızın iş ve uğraşları sizi meşgul edebilir. Ruhsal olarak dengeleri korumak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ilişkiler oldukça hareketli olabilir. Bu dönemde ortaklıklar, evlilik, birlikteliklerde anlaşmazlıklar, sürtüşme ve çatışmalar yorucu olabilir, ayrılıklar gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda daha hareketli bir döneme girebilirsiniz. Bu dönem çalışkan ve üretken yanınızı ortaya çıkarırken sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin, gereken tedbirleri aldığınızdan emin olun.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

23 NİSAN BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde aşk ve sevdiklerinizle konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. Sevdiğiniz bir uğraşı iş haline getirebilirsiniz. Ancak aşka dair konular tartışmalara, ayrılıklara ve kopuşlara açık olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?