24 EYLÜL 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

24 Eylül 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Mars Merkür karşıtlığında çizik, kesik gibi küçük yaralanmalara dikkat!

24 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Burcunuzdaki Mars’ın başrolde olduğu bugünde özellikle ince ve detaylı işler yapıyorsanız hareketliliğinizi kontrol etmelisiniz. Mars Merkür karşıtlığı ufak çiziklere, kesiklere ve yaralanmalara neden olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

24 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI

Oğlak burcunda ilerleyen Ay kuralcı, disiplinli olunması gereken bir güne işaret ediyor. Yolculuklarda yola ve trafiğe dikkat etmeyi ve tedbirli davranmayı unutmayın. Maddi konularda aceleci davranmayın.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konular gündeminizi meşgul ederken bugün iletişim kazalarına özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Acele ve telaştan uzak kalmalı, bire bir ilişkilerde sabrınızı korumalısınız.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ve bire bir ilişkilere önem veriyorsunuz. Her ne yapıyorsanız yanınızda en yakınınızın, eşinizin, ortağınızın bulunmasını isteyebilirsiniz. Ancak olası iletişim kazalarına dikkat etmelisiniz, zira dilin kemiği olmayabilir bugün.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI

Gündelik iş ve uğraşlar açısından epeyce yoğun bir gün geçirebilir, çalışkan ve üretken tarafınızı daha çok ortaya koyabilirsiniz. Emeğinizi ortaya koyarken detay gerektiren işlere daha çok eğilebilirsiniz ancak özellikle küçük aletlerin kullanımına dikkat.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve sevdiğiniz konularla iç içe olmak isteyebilirsiniz. Orijinal yönlerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Mars Merkür karşıtlığı aceleci davranmamalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24  EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken evde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Tadilat ve onarım işlerinde küçük kazalara dikkat etmelisiniz. Keskin aletlerin, detay ve hassaslık gerektiren araçların kullanımına özen göstermeye çalışın.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI

İletişim açısından oldukça hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Eski konulardan söz ederken iletişim becerilerinizi, ikna kabiliyetinizi ortaya koyabilir, sözlerinizle etkili olabilirsiniz. Ancak konuşmaların birden sertleşebileceğini unutmayın.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek, kullanmak isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler konusunda cömert olabilirsiniz. Kontrollü davranmaya dikkat.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken cesaretiniz ve iddianızla dikkat çekici olabilirsiniz. Özgüveninizle girişimci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkinizde söz sahibi taraf olabilirsiniz ancak enerjinizi kontrollü tüketmeye dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Hayatın biraz daha kontrolünüz dışında aktığı bir gün olabilir. Manevi zenginliğiniz, güçlü sezgileriniz zor olayların üstesinden gelmenizde size yardımcı olabilir. Bugünkü Mars Merkür karşıtlığında dalgınlık ve ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan ve bir arada vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Ancak iletişim kazalarına karşı temkinli davranmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?