24 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

24 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Merkür Neptün olumlu açı kurarken duyu ve algıların açık olduğu bir gündeyiz. İşte burçlarda yaşananlar...

24 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konularda, yatırım işlerinde sezgilerinizden yararlanabilirsiniz. Merkür Neptün açısı yaratıcılığı tetikler hayallere, ideallere çok da kapılmamaya dikkat. Bu açıyı başkasını güzel sözlerle ikna etmek için kullanabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

24 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Bire bir ilişkilerde deyim yerindeyse ağzınızdan bal damlayacak bir dil gün olabilir. Merkür Neptün açısı yaratıcılığınızı dilinize aktarabileceğiniz sınırsız imkanlar sunarken bundan yararlanmayı ihmal etmeyin.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Burcunuzun gezegeni Merkür, Neptün ile olumlu bir açı kurarken hayal gücünüzün sınırsız olduğu bir gündesiniz. Özellikle sanatsal ve estetik yönü güçlü iş ve aktivitelerde başarılı olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Aşkta ve tutkularda sezgilerinizden, duyu ve algılarınızdan sınırsız yararlanabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Aşık olduğunuz kişiye, sevdiklerinize açılmak, kendinizi ifade etmek, hayaller kurup kurdurmak için güzel bir gün olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugünkü Merkür Neptün açısında özellikle aile içi iletişimde sınırsız bir iç görünüz olabilir, aile bireylerinizi etkilemek için büyülü, etkileyici sözler kullanabilirsiniz. Ayrıca evinizi dekore edebileceğiniz parlak fikirleriniz olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuzun yıldızı Merkür Neptün ile olumlu bir açı kurarken özellikle iletişim ve dil becerileriniz sayesinde ikna edemeyeceğiniz kimse olmayabilir. Güzel ve etkileyici sözler ile yakın çevrenizdekileri etkilemek sizin elinizde. Güzel yazı ve mesajlar yazabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugünkü Merkür Neptün açısında maddi konular, iş ve para konularında sezgi ve hislerinizin size doğru yolu gösterebileceği aklınızda olsun. Bakış açınızı biraz değiştirdiğinizde çok farklı seçenek ve imkanları görebileceğiniz bir gündesiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

Burcunuzdaki Merkür, Neptün ile olumlu bir açı kurarken sınırsız iletişim becerilerine sahip olabilirsiniz. Gerek sözlü gerek yazılı iletişimde zaten çok güçlü olan sezgilerinizi bugün çok daha özgün ve yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken duyularınız son derece açık, ruhen anlaştığınız kişiler size yol gösterebilir, hayalleriniz, rüyalarınız size farklı ve bambaşka fikirler verebilir. Sanatsal, estetik konularda ilham perisi yanınızda olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken sosyal becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızı, dostlarınızı hemen her konuda ilham verici sözlerinizle etkileyebilir, sezgilerinizle onlara yol gösterebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken özellikle otorite konumunda, yaşlı ve olgun kişilerle iletişim kurarken sezgi ve algılarınız size yol gösterebilir. Sunum becerilerinizden sonsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz, sınırsız ilham gücünüzü sergileyebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda iletişim becerilerinizi sergileyebileceğiniz, ilham veren düşünce ve fikirlerinizi en uzaktakilerle bile paylaşabileceğiniz bir günde olabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?