24 Kasım 2023 Günlük Burç Yorumları

24 Kasım 2023 Günlük Burç Yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Mars Yay burcunda. İşte 12 burçta yaşananlar...

ÖZGE ÇOLAK 24 Kasım 2023
24 Kasım 2023 Günlük Burç Yorumları

24 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, akademik alanlar, öğrenme süreçleri biraz daha yorucu olabilir, enerjinizi tüketeceğiniz alanlar olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

24 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ortak maddi konular, yatırım, finansman, vergi, miras işleri sizi yoran, zamanınızı, enerjinizi alan, tüketen konular olabilir. Eşinizin veya ortağınızın işleri de sizi oldukça meşgul edebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları sizi epeyce uğraştırıp, meşgul edebilir. Karşınızdaki kişi fazlasıyla sabırsız ve direkt davranabilir. Denge ve uyum için çaba sarf etmelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte gündelik yaşam şartları ve çalışma ortamınız epeyce uğraştırıcı olabilir, detaylar çok fazla enerjinizi alabilir, bu dönemde sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte aşka ve sevdiklerinize dair konularla çok fazla ilgilenmek ve uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Keyif alanınızdan bir miktar uzaklaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ev ve aile konularının sizi epeyce uğraştırıp yorabileceği bir döneme ilerliyorsunuz. Evde fazlasıyla aktif olabilirsiniz ancak ev kazalarına karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyin.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte iletişim, haberleşme konularıyla epeyce meşgul olacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde bağlantı kurmak, çevre oluşturmak, bilgi almak her zamankinden biraz daha zor olabilir veya sizi uğraştırabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte maddi konulara biraz daha dikkat etmelisiniz. Ani ve hızlı harcamalar gündeminize gelebilir, birden elinizden para çıkabilir, parasal zararlara biraz daha dikkat etmeniz gereken bir dönem olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM YAY BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte oldukça enerjik, hızlı, hareketli olabilirsiniz. Ancak bu enerjiyi doğru yönlendirmeye çalışmalısınız, aksi halde sizi yıpratabilir. Abartmamak kaydıyla spora, jimnastiğe, egzersizlere ağırlık verebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte akışın, kontrolünüz dışında olup bitenlerin rüzgarıyla bir miktar savrulabileceğiniz bir döneme ilerliyor olabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi, arkanızı daha fazla koruyup kollamanız ve dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte özellikle sosyal ilişkiler biraz daha çaba, gayret gerektirebilir, teknolojik imkânlardan yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düşünce ve tavsiyeleriyle sizi yorduğu bir dönem olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte iş hayatı, kariyer, hedef, plan, düzen, organizasyon gerektiren konular enerjinizi daha çok tüketeceğiniz alanlar olabilir. Bu dönemde sizden yaşça büyük, olgun kişiler ve otoriteyle ters düşmemeye çalışabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.