25 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

25 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Burçlarda neler oluyor? İşte 12 burcun günlük burç yorumu...

25 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

İş, görev ve sorumlulukların yoğunluğu karşısında duygusal dengelerin yakalanması zor olabilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

25 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

İletişimle ilgili karışıklık ve yoğunluk, haberleşme, uzak yol ve yolculukların iyi planlanmamasından kaynaklanabilir. Akşam saatlerinde ortak paylaşımlar noktasında duygusal açıdan daha fazla hararet ve hareketlilik ortaya çıkabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Gün içinde ilgilenmeniz gereken pek çok konu sizi meşgul ederken üstesinden gelmek epeyce efor ve çaba gerektirebilir. Akşam saatlerinde ilişkiler önem kazanıyor, eşiniz, ortağınız ve yakın arkadaşınızın varlığını daha çok hissedebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Burcunuzdaki Venüs’ün size getirdiği şans ve kısmet sürse de ilişkiler açısından hassas dengeler gündeme gelebilir. İstekler noktasında ısrarcı olmamalısınız. Akşam saatlerinde ilgilenmeniz gereken irili ufaklı pek çok iş olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Gün içinde ev ve aile konularının ağırlığını hissedebilirsiniz. Evde ilgilenmeniz gereken pek çok iş olabilir. Akşam saatlerinde aşk, tutku ve heyecanlar gündeminize gelirken egonuzun gücünü hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Aşkta kararsızlık ve dengesiz durumlar gün içinde etkili olabilir. Fazla ısrarcı davranmak iyi sonuç getirmeyebilir. Akşam saatlerinde ev ve aile konularıyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dair deneyim ve yaşantılar gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Gün içinde maddi ve parasal konularla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Tamamlamanız gereken işler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde iletişim hızlanıyor, görüşme ve yolculuklar artabilir. Ziyaretler yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Gün içinde Ay burcunuzda seyrederken kendinize güveniniz de tam görünüyor. Yapmak istediklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Uzaklardan yana şansınız sürüyor ancak görüşme ve temaslarda kendinizi doğru ifade etmeye özen gösterin.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerleyene kadar sakin ve sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Maddi konularda huzur ve denge arayışınız olabilir. Gün içinde dalgınlığa, unutkanlığa, sakarlığa daha çok dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Gün içinde sosyal gündeminiz sürüyor. İlişkilerden yana şansınızı çok da zorlamamanız gereken bir gün olabilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde akışta kalmanız veya kabullenmeniz gereken konular artabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Gün içinde sakinliğinizi bozabilecek durumlar karşısında sabırlı olmalısınız. Ay Akrep burcunun son derecelerinde rahat kaçırıcı olabilir. Akşam saatlerinde ise çok daha sosyal bir gündem sizi beklerken bundan mutluluk duyabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Gün içinde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular güne damga vururken daha sabırlı ve sakin olmalısınız, akışta kalmanız gereken durumlar olabilir. Sosyal ilişkilerinizi heyecan ve tutkularınızla dengede tutmaya gayret etmelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?