25 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

25 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca derledi. Ay Koç burcunda ilerlerken Mars başrolde, fevri ve aceleci davranmamaya dikkat!

25 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Akışta geçirdiğiniz birkaç günün ardından burcunuza ilerleyen Ay ile birlikte kendinizi bir miktar toparlayabilirsiniz. Ancak Mars’ın sizi yorduğu bir dönemden geçerken en çok da sizi kendinizden uzaklaştırdığını unutmayın ve enerjinize sahip çıkmaya gayret edin.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

25 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Etrafınızdaki hareketlilik olanca gücüyle sürerken kendinize, ardınıza, arkanıza, sağlığınıza dikkat etmeyi unutmamalısınız. Kendinizden başka herkes için fazlaca emek ve gayret gösterdiğiniz bir günde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sosyal alanda oldukça aktif bir gün olabilir ancak arkadaşlarınızla görüşmek için emek ve gayret içinde olmanız gerekebilir. Mars bu dönemde sizi arkadaş ve sosyal çevrenizden koparırken bunun yansımalarını hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Mars’ın etkisini hissedeceğiz ve ayın Koç’ta olduğu bir günün çok da sakin geçmesini beklemeyin. Özellikle üstlerinizle, yöneticilerinizle, sizden yaşlı ve olgun kimselerle ilişki ve iletişiminize daha çok özen göstermelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Akademik, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak yeterince özgür ve kısıtsız davranamamak yorucu olabilir, gitmek istediğiniz yere ulaşmak epeyce çaba, gayret gerektirebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konular, iş ve para konularının etkili olduğu bir günden geçerken ruhsal anlamda kendinizi korumaya da özen göstermeli, gereksiz gerginlik ve stresi bertaraf etmeli, kendinizi odaklayabileceğiniz konular bulmaya çalışmalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

İkili ve bire bir ilişkiler açısından oldukça hareketli bir günde olabilirsiniz. Evlilik, ortaklık konularında ani ve hızlı davranmaktan, hareket etmekten uzak durmalı, fevri duygularınızı kontrol edebilmelisiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

Ay Koç burcunda ilerlerken Mars enerjisini güçlü bir şekilde hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu enerjiyi çalışma ve gündelik yaşamınızda sınırsızca kullanma eğilimde olurken sağlığınızı ihmal etmeyin.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Ay Koç’ta ilerlerken aşka ve sevdiklerinize dair konular gündeminize ilerliyor. Ancak Mars enerjisi aşk konusunda işinizi epeyce zorlaştırıp, önünüze engeller çıkarabilir ve bunu da bugün daha güçlü bir biçimde hissedebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Koç burcunda ilerleyen Ay ev ve aile konularında çalkantılı ve hareketli bir güne ve gündeme işaret etmekte. Tamirat, tadilat gibi işlerle ilgilenebilirsiniz ancak kesici ve delici aletlerle işiniz varsa daha dikkatli davranmayı unutmayın.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Ay Koç burcunda ilerlerken Mars etkisini güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Bu etki sizi iletişim, haberleşme konularında zorlarken kendinizi anlatmakta ya da karşınızdaki kişiye odaklanmakta engel ve güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

25 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Koç burcunda ilerleyen Ay bugün Mars etkisini de hissettiriyor. Özellikle kendinize güven noktasında yetersizlik duysanız da sahip olduklarınıza ve en çok da yeteneklerinize güvenmeli ve bu güveni yaptıklarınıza ve işinize aktarmaktan çekinmemelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?