26 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

26 Eylül 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Merkür Venüs ve Plüton görünümleri ilişkileri destekliyor...

ÖZGE ÇOLAK 25 Eylül 2022
26 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

26 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ayın ardından evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeminize gelirken Merkür Venüs kavuşumu ilişkinizde bolca muhabbete, Plüton görünümü ise ilişkilerde derin ve akılcı düşünmeye işaret ediyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

26 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI 

Yeni ayın ardından günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu aşkı düşünmenize, Plüton görünümü ise güçlü ve köklü bir aşka işaret edebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ay Terazi burcunda ilerlerken gündeminizde aşk ve aşk ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu gönül gözünüzü açarken, Plüton görünümü aşkta ve ilişkilerde dönüşümü düşündürtebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ayın ardından ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken bugünkü Merkür Venüs kavuşumu yakın çevrenizde, okuyorsanız eğitim çevresinde bolca iletişim ve etkileşim getirebilir. Plüton görünümü ise aşka dair düşüncelerinizde dönüşüm etkisi getirebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI 

Yeni ayın ardından iletişim açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu maddi konularda pratik çözümler getirebilir. Plüton görünümü ise bu çözümlerin kalıcı olmasını sağlayabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yeni ayın ardından maddi konular, iş ve para konuları ön plana çıkabilir, bazı alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu sevdiklerinizi düşünmenize, Plüton görünümü aşk odaklı yaklaşımlarınıza işaret edebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Yeni ayın ardından bugün burcunuzda ilerleyen Ay liderlik, girişimcilik yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, cesur davranabilirsiniz. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu aklınızı toplamanızı, Plüton görünümü aşka dair derin ve sezgisel olmanızı sağlayabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI 

Çevrenizde kontrolünüz dışında olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu ilişkilerde aklınızı kullanmaya, Plüton görünümü ise güçlü dostlara işaret edebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI 

Yeni ayın ardından arkadaşlarınızla bir arada geçireceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu hedeflerinizi, planlarınızı destekleyen dostlarınıza, Plüton görünümü ise güçlü sezgilere işaret edebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ayın ardından iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken her yaptığınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu uzaklardaki bir aşkı düşünmenize, Plüton görünümü ise ilişkiler konusundaki dönüşümünüze işaret edebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Uzaklarla ilgili konular ve uzaktan haberler gündeminize gelebilir. Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu uzaklardaki bir aşkı düşünmenize, Plüton görünümü maddi konulardaki kararlılığınıza işaret edebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Yeni ayın ardından ortak maddi konular, harcamalar, yatırım işleri gündeminizde olabilir. Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bugünkü Merkür Venüs kavuşumu aklınızı ilişkilerinize götürebilir. Plüton görünümü ise sosyal ilişkilerdeki dönüşüme işaret edebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyas��ndaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.