26 MART 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

26 Mart 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı... Ay Başak burcuna ilerlerken Güneş Venüs kavuşumu sürüyor. Hangi burcu neler bekliyor?

26 MART KOÇ BURCU YORUMLARI 


Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Ancak kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Şans yıldızı Venüs Güneş ile kavuşurken özellikle aşktan ve ilişkilerden yana fırsatlar sunuyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

26 MART BOĞA BURCU YORUMLARI 

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Venüs ve Güneş aşk ve ilişkilerden yana sürpriz, beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuk ağırlayabilirsiniz. İletişim konusunda hassas davranmaya devam. Güneş Venüs kavuşumu size sosyal yaşamınızdan bir aşk ve ilişki getirebilir. Arkadaşlarınızdan bolca destek de görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Ay Başak burcunda ilerlerken iletişimde söz ve konuşmalara, yanlış anlamalara dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kelimeleri doğru seçmek gerektiğini unutmayın. Kısa yolculuk ve ziyaretler gündeme gelebilir. Venüs ve Güneş’in kavuşumu statü, imaj konusunda sizi iyice parlatabilir, başarılarınızla takdir ve ilgi görebilirsiniz. Hedeflerinizin gerçekleştiğini görmek hoşunuza gidebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART ASLAN BURCU YORUMLARI 

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminizi meşgul ederken kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı iyi değerlendirmek adına çaba içinde olabilirsiniz. Hesap işlerinde rakamlara ve detaylara bugün daha fazla dikkat etmek gerekebilir. Venüs ile kavuşan Güneş uzaklarla ilgili, yolculuklarla bağlantılı hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Yabancı bir aşk size göz kırpabilir.  Uzaklardan alacağınız bazı haberlere sevinebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Ay burcunuza ilerlerken her zamankinden daha coşkun bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz. Yan yana ilerleyen Güneş ve Venüs ortak maddi konulardan yana bereketli olabileceği gibi özellikle lükse, rahatlığa yönelik bazı harcamaları da beraberinde getirebilir. Ortak harcamalar yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz. Ancak dalgınlık ve uykusuzluğa çok dikkat etmelisiniz. Yan yana gelen Güneş ve Venüs ile ilişkilerden yana şanslı bir gündem sizi bekliyor. Karşınızdaki kişilerden destek görebilir hatta iyilikleriyle şaşırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART AKREP BURCU YORUMLARI 

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Yan yana gelen Venüs ve Güneş gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınıza güzellikler katmanıza yardımcı olabilir. Pozitif bakış açınızla çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART YAY BURCU YORUMLARI 

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir ve buna ihtiyaç duyabilirsiniz. Yan yana gelen Venüs ve Güneş aşkta parlak günlere işaret edebilir. Heyecan ve tutkularınızı yaptığınız her işe yansıtabilirsiniz, bundan mutluluk duyabilirsiniz, kendinizi bolca şımartabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Ancak iletişim ve haberleşmeden kaynaklanabilecek aksilikleri göz ardı etmemelisiniz.Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yan yana gelen Venüs ve Güneş ev ve aile ortamınıza güzellikler katmanıza yardımcı olabilir. Dekorasyona para harcayabilirsiniz. Pozitif bakış açınızla ailenizi etkileyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek ancak gerginliklere dikkat. Venüs ile kavuşan Güneş yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize güzellikler katmanıza yardımcı olabilir. Öğrenmekten, paylaşmaktan zevk duyabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

26 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Venüs ile kavuşan Güneş maddi açıdan güzel imkânları beraberinde getirebilir. Ancak bununla birlikte bazı harcamalar da gündeme gelebilir. Bütçenize dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?