27 AĞUSTOS 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

27 Ağustos 2023 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Mars Terazi burcunda. İşte 12 burçta yaşananlar...

ÖZGE ÇOLAK 26 Ağustos 2023
27 AĞUSTOS 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

27 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle ikili ve bire bir ilişkiler ve ortaklıklar açısından hareketli bir dönem başlıyor. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu uzun dönemde enerjinizin çoğunu eşinize, ortağınıza, evliliğinize ya da ilişkinize harcamanız gerekebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

27 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI 

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle gündelik rutinlerinize, beslenmenize, sağlığınıza daha çok özen göstermeniz gerekebilir. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu uzun dönemde enerjinizin çoğunu iş ve çalışma ortamınıza aktarmanız gerekebilir ve bu da yorucu olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle aşk ve sevdiklerinizle ilgili alanda hareketli bir dönem başlıyor. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu uzun dönemde aşktan uzak durabilirsiniz. Sevdiğiniz bir konuyu işe dönüştürebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle ev ve aile alanında hareketli bir dönem başlıyor. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu uzun dönemde ev ve aile içi hareketlilik, karmaşa sizi evden uzaklaştırabilir. Ev kazalarına, aile içi tartışmalara dikkat etmeniz gerekebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI 

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle zihinsel olarak sizi yorabilecek bir süreç başlıyor. İletişim ve haberleşme trafiği artabilir. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek bu uzun süreçte komşularınızla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle 12 Ekim 2023’e kadar sürecek uzun bir süreç başlıyor ve bu süreçte harcamalarda kontrollü olmanız gerekebilir, hesaba katmadığınız harcamalar çıkabilir. Sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi değerlendirmek için çaba göstermeniz gerekebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren uzunca bir süre yani 12 Ekim 2023’e kadar burcunuzda olacak. Bu süreçte Mars yaşamınıza bolca aksiyon ve dinamizm getirirken sportif bir etkinliğe girişebilir, diyet yapıp kilo verebilir ya da çok çalışabilirsiniz. Ancak sağlığınızı daha çok gözetmeniz ve enerjinizi doğru ve yerinde kullanmanız önemli.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI 

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle kendinizi kontrolünüz dışı gelişen bir aksiyon içinde bulabilirsiniz. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek bu uzun süreçte dalgınlığa, unutkanlığa, ihmal ve sakarlıklara çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI 

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle sosyal ilişkiler açısından hareketli bir dönem başlıyor. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu dönemde enerjinizin çoğunu sosyal çevreniz alabilir, arkadaş ilişkilerinde sürtüşmeler zaman zaman ayrılık ve kopuşlar doğabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle görev ve sorumluluk alanınıza, kariyerinize hareketlilik gelebilir, hedefleriniz, amaçlarınız için mücadele etmeniz gerekebilir, 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu dönemde üstlerinizle ve otorite konumunda kişilerle sürtüşmemeye gayret etmelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle yurt dışı, yabancılarla ilgili konularda hareketli bir dönem başlıyor. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu uzun dönemde enerjinizin çoğunu seyahatler, uzaklarla temaslar, yabancılarla ilgili konular alabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Mars’ın bugün Terazi burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konular, paylaşımlar ve ortak işler açısından hareketli bir dönem başlıyor. 12 Ekim 2023’e kadar sürecek olan bu uzun dönemde enerjinizin çoğunu bazı gelirlerin, malların paylaşımına, ortak harcamalara, ortak iş ve para konularına verebilirsiniz. Bu dönemde stresi iyi yönetmeniz gerekebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.