27 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

27 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Venüs Uranüs karşıtlığında ilişkilerde ani çatırdamalara dikkat!

27 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Ay Boğa burcuna ilerlerken maddi konular gündeminizde olabilir. Venüs Uranüs karşıtlığında bir ilişkiniz varsa bugün temkinli hareket etmekte yarar var, karşılıklı güven eksikliği sıkıntı yaratabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

27 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize güveniniz de yerine geliyor. Ancak burcunuzun yıldızı Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken beklenmedik veya ani gelişebilecek tutum ve davranışlarda bulunabilirsiniz, kontrollü hareket ettiğinizden emin olun.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Hayatın biraz daha kontrolünüzün dışında aktığı bir günde kendinizi bu akışa teslim etmeye hazır olabilirsiniz. Ancak Venüs Uranüs karşıtlığının ilişkilerinizde getirebileceği ani durumları göz ardı etmeyin.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sosyal yönden hareketli bir günde arkadaşlarınızla etkileşim içinde olabilirsiniz. Ancak bugün Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken aşk hayatınızda ya da tutkularınıza ilişkin konularda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Hedef ve başarılarınıza odaklandığınız bir günde Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken aileyle ilişkilere özellikle dikkat etmelisiniz. Ev içinde durumlar biraz daha gergin olabilir, ani tepkilere karşı sabrınızı korumalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konuların gündemde olduğu bu günde Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkilerinizde elektriklenmelere dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ay Boğa burcunda ilerlerken gündeminizde iş, para ve ortak maddi konular olabilir. Ancak bugünkü Venüs Uranüs’le karşıtlığında duygusal tepkilerden uzak davranmaya çalışın. İlişkilerinizdeki değişim şaşırtıcı olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken evlilik, ortaklık konularına odaklandığınız bir günde olabilirsiniz. Ancak Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken bugün ilişkiler açısından bir miktar gergin bir gün olabileceğini unutmayın.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Ay Boğa burcuna ilerlerken gündelik yaşamınıza dair konu ve detaylar gündeminizde olabilir. Bugün Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken ilişkilere bakış açınızı değiştiren şaşırtıcı gelişmeler ya da farkındalık getiren bir durum söz konusu olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay Boğa’ya ilerlerken gündeminizde sevdikleriniz, aşka dair konular var. Keyif aldığınız konulara zaman ayırmak isterken Venüs Uranüs’le karşı karşıya geliyor. Sürpriz, ani bir karşılaşma gündeme gelebilir ama çok güvenilir olmayabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Ev ve aileye ilişkin konuların çalkantıları içinde bir gün geçirebilirsiniz. Bunun yanında Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken iş hayatınız veya kariyerinizle ilgili ilginç ve sıra dışı gelişmeler söz konusu olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bunun üzerine bugün karşı karşıya gelen Venüs ve Uranüs ilişkileriniz üzerine etkisi olabilecek dışarıdan gelişmeleri gündeminize taşıyabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?