28 EKİM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

28 Ekim 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Gökyüzünde görünümler değişiyor, Venüs ve Merkür Terazi burcunda...

28 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs ve Merkür’ün karşıt burcunuza geçmesiyle birlikte ilişkilerden yana çok daha fazla destek görebilir, iletişimini artırabilirsiniz. Diyaloglar, görüşmeler artarken ortak konularda şanslısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

28 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün gökyüzündeki görünümler epeyce değişiyor. Burcunuzun yıldızı Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte özellikle gündelik yaşamınızda, çalışma hayatınızda ilişkiler ve iletişim ön plana çıkabilir. Aşk bu dönemde sizden genç, deneyimsiz kişilerden, astlarınızdan gelebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte kalbiniz aşk için atmaya başlıyor, keyifli gelişmelere hazır olabilirsiniz. Aşık olacağınız kişiler karşınıza çıkabilir. Zevk aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Gökyüzündeki toprak burçlarının egemenliği bugün biraz azalıyor. Zira Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile ve ev yaşamınızda biraz daha huzurlu günlere giriş yapabilirsiniz. Bu dönemde evinizi güzelleştirebilir, ailenizle daha pozitif ilişkiler içinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün gündem canlanıyor. Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişime çok daha yakın ve yatkın hale gelebilir, komşu ve kardeşlerinizden destek görebilirsiniz.  Eğitim konularında şanslı olabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI.

Bugün Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte çok daha farklı bir boyut kazanabilir. Özellikle maddi konularda, iş ve para konularında destek ve şansınızın arttığı bir döneme ilerliyorsunuz. Maddi manevi imkanlarınızı çok daha iyi değerlendirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün burcunuzun da yıldızı olan Venüs’ün artık burcunuza ilerliyor. Bu durum size güç verebilir ve bir ay boyunca ışığınızla pırıl pırıl parlayabilirsiniz. Kendinize güveniniz doğal olarak artabilir. Aşkta ve parada daha şanslı bir döneme giriyorsunuz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin manevi ve ruhsal boyutu önem kazanacak, ruhsal konulara da ilginiz artabilir. Bu dönemde gizli ilişkiler ortaya çıkabilir, arkanızdan konuşmalar olabilir, siz biraz daha seyirci durumunda olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM YAY BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte oldukça sosyal bir gündeme açılabilir, arkadaşlarınızdan sevgi, ilgi, destek görebilirsiniz. Aşk sosyal çevrenizden gelebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte itibarınız, başarılarınızla takdir görebileceğiniz güzel bir döneme adım atabilirsiniz. Patronlarınızdan, üstlerinizden, yöneticilerinizden ya da otorite konumunda kişilerden daha çok destek görebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte özellikle eğitim, yüksek öğrenim, akademik konularda, uzaklarla, yurt dışıyla bağlantılı işlerde çok daha kısmetli bir döneme adım atabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konular, paylaşım, girişim ve işler açısından çok daha bereketli bir gündeme adım atabilirsiniz. İş görüşmeleri, ziyaretler, ortak paylaşımlar bu dönemde kısmet getirebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?