28 HAZİRAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Mars bugün burç değiştiriyor. Peki burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Pınar Atmaca 28 Haziran 2020 günlük burç yorumlarını yazdı...

28 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle son derece aktif ve dinamik bir gündem sizi bekliyor. Yıl sonuna dek burcunuzda ilerleyecek olan Mars lider ve özgür duygularınızı, girişimciliğinizi, cesaretinizi ateşleyebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit kontrolünüz, müdahaleniz dışı olayların, gelişmelerin fitilini ateşleyebilir. Bu dönemde hastalıklara karşı daha dikkatli olmalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sosyal yaşamınıza büyük bir hareketlilik getirebilir. Ancak arkadaşlıklarda bazı sürtüşmeler ayrılıkları beraberinde getirebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit cesur ve lider yönlerinizi özellikle iş yaşamınız ve kariyerinizde kararlılıkla ortaya koymanızı sağlayabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit özellikle yurt dışı, uzaklar ve seyahatler konusunda aktif, hareketli bir gündem yaratabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit ortak girişimler, paylaşımlar, işler açısından aktif bir döneme işaret ediyor. Zorlu konuların üzerine gitmekten korkmayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit ilişkiler açısından oldukça hareketli ve hararetli bir döneme işaret ediyor. Bu zamana dek gizli ve kapalı kalmış düşmanlıkları karşınızda bulabilirsiniz, denge ve uyumu tutturmak için epeyce mücadeleci olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit çalışma ortamınıza ve günlük yaşamınıza büyük bir aksiyon ve hareketlilik getirebilir, lider yönlerinizi ve cesaretinizi ateşleyebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN YAY BURCU YORUMLARI

Mars bug��n burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sevdikleriniz ve aşktan yana son derece hararetli, hareketli bir döneme işaret ediyor. Çocuklarınız varsa onlarla çok meşgul olabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sizi ev ve aileye ilişkin konularda oldukça aktif kılarken, lider ve mücadeleci yönlerinizi bu alanda daha çok sergilemenizi sağlayabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sizi iletişim, eğitim ve yakın çevre ilişkilerinde oldukça hareketli, aktif kılabilir. Bu dönemde dilinizin, ifadeniz ve anlatımınızın çok sertleşmemesine dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMLARI

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sizi maddi ve parasal konularda oldukça aktif kılabilir, işlerinize dört elle sarılırken durup dinlenmek bilmeyebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?