29 EKİM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

29 Ekim 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca derledi. Ay Koç burcunda, Mars retrosu hissediliyor. İşte burçlarda yaşananlar...

29 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden emin ve güvenli bir duruş sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak burcunuzda Mars retrosu devam ederken temkinli davranmayı ihmal etmeyin.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

29 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARIü

Kontrolünüz dışında gelişen olaylara, unutkanlığa ve dalgınlığa daha çok dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Mars retrosu devam ederken kendinizi korumaya ve sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ortak amaç ve uğraşlar için çalışabilirsiniz. Sıra dışı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak Mars retrosu devam ederken olası çatışma durumlarına dikkat edin.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilir, plan, program, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Ancak Mars retrosu devam ederken herhangi bir adım atarken dikkat edilmesi gereken bir gün.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI

Ay Koç burcunda ilerlerken enerji de getiriyor ve harekete geçmek için sabırsız davranabilirsiniz. Ancak Mars retrosu devam ederken yolculuk ve haberleşmede tedbirli davranmayı ihmal etmemelisiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI.

Ay Koç burcunda ilerlerken ortak maddi konular, paylaşımlar gündeme gelebilir, duygularınızın derinliklerine kapılmadan sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Psikolojik stres ve gerginlikten uzak durmalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hassas bir gün geçirebilirsiniz, en çok da karşılıklı iletişime dikkat etmelisiniz. Ancak Mars retrosu devam ederken birbirinizi iyi anlamadan uzlaşmayı yakalamak zor olabilir, yanılgılara dikkat.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇ��N TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI

Ay Koç burcunda ilerlerken ve Mars retrosu sürerken günlük yaşamınızda size destek olan kişilerle, sağlık, tıp uzmanlarıyla, yardımcılarınızla iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Kuruntu ve evhamları bir kenara bırakmalısınız.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM YAY BURCU YORUMLARI

Ay Koç burcunda ilerlerken aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İstek ve beklentilerinizi iyi ifade ettiğinizden ve doğru anlaşıldığınızdan emin olmalısınız. Mars retrosu sürerken egolar bugün yanlış yönlendirebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay Koç burcunda ilerlerken ev ve aileye ilişkin konular gündeme gelirken evinizde ve ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olmalısınız. Geçmiş konuları, anıları takıntı haline getirmemeye çalışmalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Yakın çevrenizle, komşularınızla, iş arkadaşlarınızla sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz ancak Mars retrosu sürerken yanlış anlama ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz. Yoğun temponuz içinde iletişim trafiğini doğru yönetmeniz gerekebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konular, iş ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Ancak Mars retrosu sürerken daha titiz ve uyanık davranmalı, hesabınızı ve bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?