29 EYLÜL 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

29 Eylül 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Satürn düze dönüyor. Peki burçları nasıl etkileyecek?

29 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle iş, görev ve sorumluluklarınızı düzene koyma fırsatına yeniden kavuşabilirsiniz. İş yaşamı ve kariyer hızlanabilir. Bununla birlikte yönetici ve otorite konumundaki kişilerin baskısını daha çok hissedebilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

29 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte uzaklarla olan işleriniz hız kazanabilir. Sesinizi uzağa veya temasta bulunduğunuz yurt dışındaki ve yabancı kişilere duyurma imkânınız artabilir. İşlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ortak maddi konularda ve ortak para konularında biraz daha rahatlatıcı bir gündeminiz olabilir. Psikolojik bazı engellerin üstesinden de gelebilirsiniz. İş yaşamı hız kazanıyor.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesi ilişkiler adına biraz daha rahatlatıcı olabilir. En azından karşınıza bu konuda çıkan engel ve zorlukların neler olduklarını daha açık görme fırsatınız var. İlişkiler adına 18 Aralık’a kadar sürecek bu dönemde bazı nihai adımlar da atabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızda işler hızlanabilir. Görev ve işleri daha rahat yoluna koyabilirsiniz. Bazı gelişmeler birtakım engel ve zorlukları beraberinde getirse de en azından bunları açıkça görebilmek rahatlatıcı olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte aşk, sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili konularda gelişmeler hızlanabilir. Her ne kadar bunlar engel, zorluk şeklinde tezahür etse de tanımlayıp çözüm oluşturmanız daha rahat olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ev ve aile konularındaki dağınıklığı, iş ve görev karmaşasını toparlama imkânınız olabilir. Ancak 18 Aralık’a kadar geçecek olan bir süreç bir nevi Satürn’ün son tangosu gibi, geçmişle, aile ve köklerle son bir hesaplaşma getirecektir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konu ve gelişmelerde daha hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Görüşme ve yolculukları daha kolay organize edebilirsiniz. Zihninizi, aklınızı, düşünme kalıplarınızı daha sağlam dayanaklara oturtma fırsatınız var.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte maddi konular, iş hayatıyla birlikte hızlanmaya başlıyor. 18 Aralık’a kadar geçecek olan bu süreçte özgüveninizi artık sağlam temellere oturtma fırsatınız var, bunu yerinde kullanarak, kendinizi ve yeteneklerinizi yapıcı ve kalıcı bir şekilde değerleyin.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuzdaki Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte hayatınızın komuta ve kumandası daha fazla elinizde artık. Planlarınıza, düşüncelerinize artık son şeklini verebilirsiniz. 18 Aralık’a kadar geçecek olan bu süreçte kendinizi yeniden şekillendirme bir nevi format atma sürecinde son rötuşlar zamanı olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte akışın getirdiği engel ve zorlanmalar biraz daha kontrol altına girebilir. Manevi konularda kendinizi yapılandırma sürecinin ise sonlarına yaklaşıyorsunuz. Son iki buçuk yıldır yaşadığınız akışla ilgili deneyimlere 18 Aralık’ta Satürn’ün burcunuza geçişine kadar artık son rötuşları verme zamanı.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte sosyal yaşamınızı yeniden şekillendirdiğiniz süreci hızlandırabilirsiniz. 18 Aralık’a kadar geçecek olan bu süreçte kendinizi sosyal anlamda yeniden yapılandırdığınız son 2,5 yıllık Satürn Oğlak dönemine son rötuşları hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?