29 OCAK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

29 Ocak 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Dolunay sonrasında Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürüyor...

29 OCAK KOÇ BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında aşk hayatınızda ya da sevdikleriniz ve tutkuyla bağlı olduklarınızla ilgili egoların biraz daha zorlayıcı olduğu bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerde dengeleri daha fazla korumanız kollamanız gerekirken, güç çekişmelerinden uzak durmaya çalışmalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

29 OCAK BOĞA BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında ailenizde güçlü kişiler ya da geçmişten taşıdığınız güçlü ve baskıcı etkiler yapmak istediklerinizin, hedeflerinizin önünde durabilir. Gerçekten istedikleriniz için bugün her zamankinden daha çok dirayet, kararlılık göstermeniz gerekebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK İKİZLER BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında zihinsel blokajları, güçlü ve baskıcı düşüncelerinizi daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın veya şeklin dışına çıkmak için çok daha iradeli bir tutum içinde olmanız gerekebilir. Zihninizi yoran koşullardan uzak durmalısınız.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında maddi konular ve güvene dayalı sınav niteliğinde bir gün geçirebilirsiniz. Ortak paylaşımlar, parasal kararlar, ortaklığınızın veya ilişkinizin maddi boyutuyla ilgili daha inançlı ve kararlı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz ancak karşınızdakileri hafife almamalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK ASLAN BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında aldığınız kararların yansıma ve etkilerini daha güçlü şekilde hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkinizle, evliliğinizle veya ortağınızla ilgili gösterdiğiniz direnç ve dirayet yüksek olabilir, buna karşınızdaki kişinin gücü de etki edebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK BAŞAK BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında çevrenizde olup biten kontrolünüz dışı pek çok olay hayatınızı geri dönülemez şekilde ve güçlü biçimde etkileyebilir. Günlük hayatınızı düzenlemek, temizlemek ve arınmak yönünde sağlam bir motivasyon sergilemeniz gerekiyor aksi halde planlar kolayca unutulup gidebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Dolunay sonrasında sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinde egoları bir kenara bırakmalısın��z. Gün içinde sosyal çevrenizde de etkide kararlı, farkında olup olmasalar da baskıcı davranan kişiler olabilir.  Özgün yönlerinizi, yaratıcılığınızı göstermek için daha dirayetli olmanız gerekebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29  OCAK AKREP BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında iş hayatınız, kariyeriniz ya da hedefleriniz ve planlarınız karşısında güçlü kişiler ve olaylarla mücadele etmek durumunda olabilirsiniz. Dış dünyadaki zorluklar sizi kendi içinize dönmeye, çekilmeye zorlayabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK YAY BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerle ilgili yapmanız gerekenlerin, iş ve sorumlulukların size hatırlatıldığı, kendinizi bu konularla ilgili güç denklemlerin dışına çıkmaya zorlayacağınız bir gün olabilir. Günün temposu zihinsel anlamda yorucu olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında karşınıza çıkan güçlü kimseler ve durumlar özellikle maddi konularda güçlü bir kararlılık ve dayanıklılık içinde olmanızı gerektirebilir. Kendinize ve sahip olduklarınıza güvenmek konusunda dirençli olmanız gerekebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK KOVA BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında ikili ilişkiler açısından güçlü etkiler taşıyabilecek bir gün olabilir. Dayanma sınırlarınızı yüksek tutmanız ve kararlılık sergilemeniz gerekebilir. Zira bugün karşınıza çıkabilecek kişiler ya da eşinizin, sevgilinizin veya ortağınızın tavrı, yaklaşımı zorlayıcı olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

29 OCAK BALIK BURCU YORUMLARI

Dolunay sonrasında günlük yaşamınızın, çalışma ve iş rutininizin zorluklarını daha güçlü şekilde hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Gelecek ve vizyonunuz yönündeki kararlılığınız, motivasyonunuz yüksek olsa da içinde bulunduğunuz ortamın detaylarını hesaba katmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?