3 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

3 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Pınar Atmaca kaleme aldı. Bugün Kova burcunda dolunay meydana geliyor. Peki burçları nasıl etkileyecek?

3 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Kova burcunda bir dolunay meydana geliyor. Sosyal ilişkileriniz ve arkadaş çevrenizle ilgili bir gelişme köklü bir farkındalığı beraberinde getirebilir. Bir arkadaşlığınıza dair karar vermeniz gerekebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

3 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün Kova burcunda meydana gelen dolunay hedeflerinize, planlarınıza, iş yaşamınıza ve kariyerinize yönelik bir farkındalığı ve kararı gündeme getirebilir. İçinden geçtiğiniz değişim sürecini daha iyi değerlendirebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Kova burcunda meydana gelen dolunay ile birlikte seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularla ilgili daha önce göremediğiniz bir durumun farkına varabilir ve bir karar alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün meydana gelen dolunay bilinçaltınızı tetikliyor. Sezgileriniz ve altıncı hissiniz her zamankinden güçlü şekilde size yol gösterebileceğini unutmayın. Rüyalarınız ise oldukça anlamlı olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Dolunay günündeyiz. Bu dolunayla birlikte ilişkinizle veya ilişkilerinize bakış açınızla ilgili bir farkındalık içinde olabilirsiniz. Geçmiş veya ailenize ilişkin konular evliliğiniz ve birlikteliğinizle ilgili aldığınız kararları etkileyebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün meydana gelen dolunay sağlığınız, beslenmeniz, günlük yaşam rutininizle ilgili bir farkındalığı beraberinde getirebilir. Bir diyet, sağlık, şifa programına karar verebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen dolunay aşka yaklaşımınızı kökünden değiştirebilecek duygusal etkiler yaratabilir. Farkındalığınız, hisleriniz, algılarınız açılırken egolara ilişkin sorunlar daha da belirginleşebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün meydana gelen dolunay ev ve aile ilişkilerinize dair önemli farkındalıkları, geçmişe, anılarınıza dair hislerinizi günışığına çıkartabilir. Ailenize ilişkin kararlar gündeminize gelebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen dolunay mantığınızın önüne duygularınızı koymanızı, derin ve sezgisel farkındalıklar yaşamanızı sağlayabilir. Eğitimle ilgili bir karar gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki bazı gelişmeler dikkat çekici olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün meydana gelen dolunay kendi değeriniz ve özgüveninize ilişkin hislerinizi ve algılarınızı sorgulamanızı sağlayabilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye yönelik bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuzda bir dolunay meydana geliyor. Uranüs etkisindeki bu dolunay özellikle aile yaşamınızdaki değişimlerin tetiklediği yeni kararları beraberinde getirebilir. Yaşamınızın yeni yönü hakkında düşünebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün meydana gelen dolunay sezgilerinizi güçlendiren bir etki yaratabilir. Daha önce farkında olmadığınız bir durumun, olayın veya kişinin farkına varabilirsiniz. Bu dolunay ruhsal anlamda önemli bir değişimi tetikleyebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?