ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

3 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

3 Ekim 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için yazdı… Merkür Jüpiter açısı olumlu düşünceler getirebilir… Bugün burçları neler bekliyor?

3 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI 

Gündelik işleriniz ve ihtiyaçlarınız bugünün koşullarını belirleyebilir. Sağlık ve beslenme konularında temkinli davranmanız gerekebilir. Merkür Jüpiter açısı ilişkilere daha pembe gözlüklerle bakmanızı, daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

3 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI 

Aşk ve tutkular ön plana çıkarken, müthiş bir yaratıcılık ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğiniz konular gündemdeyken kendinizi daha keyifli hissedebilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı gündelik ilişkilere daha pozitif bakmanızı sağlayabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Bugün ailenizle, babanızla veya baba evinizle ilgili konular gündeme gelirken, geçmişi ve olayları kendi içinizde daha fazla sorgulayabilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı sevdikleriniz ve aşkla ilgili daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Yakın çevreyle iletişiminizde, konuşmalarınızda ciddi ve sorumlu bir tutum içinde olabilirsiniz. Ziyaretler, ticari konular ve kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Merkür Jüpiter açısı aileyle ilgili konularda daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI 

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gün olabilir. Bütçe ve harcamalarınızla ilgilenebilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı bugün daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Ay burcunuzda ilerlerken daha kendinize odaklı ve sübjektif bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz. Cesur, girişimci, lider yönlerinizi daha çok ortaya koyabilir, kendinizi göstermekte zorlanmayabilirsiniz. Merkür Jüpiter maddi konularda daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Kendi halinizde sessiz ve sakin bir tutum içinde olabilirsiniz. Hayatı akışına bırakmayı ve daha çok izleyici konumunda olmayı tercih edebilirsiniz. Dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI 

Arkadaşlarınıza ve sosyal ilişkilerinize yönelik sorumluluklarınızı daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Merkür Jüpiter açısı arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM YAY BURCU YORUMLARI 

Güçlü kişilerin yaşamınızdaki etkisini veya baskısını daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Ancak Merkür Jüpiter açısı daha pozitif düşünmenizi, pembe gözlüklerinizi takmanızı sağlayabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yol ve yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken dalgınlık ve unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Merkür Jüpiter açısı hedeflerinizle ve planlarınızla ilgili daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

İlişkilerde ortak paylaşımlar güvenle ilgili kaygıları, korkuları beraberinde getirebilir. Çok fazla derin düşünmemeye çalışmalısınız. Neyse ki Merkür Jüpiter açısı özellikle aşka bakışınızla ilgili daha pozitif bir yaklaşım sağlayabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

İkili ilişkiler açısından hassas dengeleri gözetmeniz gereken bir gündesiniz. Kendinizden çok karşınızdaki kişiyi düşünebilir, onun istek ve ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı gündelik yaşamınızda daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?