30 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

30 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Pazar günü burçları neler bekliyor? Ay Kova burcunda arkadaşlıkları ve sosyal yaşamı destekliyor...

30 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi beklerken arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Ancak aile içi ilişkiler açısından biraz zorlayıcı bir gün olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

30 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir. Ancak ilişkilerde serinkanlı davranmaya, yanlış düşüncelerin esiri olmamaya dikkat.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Maddi zorluklar karşısında şansınıza güvenin ve yanıltıcı olabilecek düşüncelere kapılmayın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Güçlü kişilerle karşılaşabilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkatinizin dağılmamasına bugün ayrıca özen göstermeli, ilişkilerde güç dengesini gözetmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışı zıtlaşmalara, ters düşmelere dikkat etmelisiniz. Düşünceler bugün her zamankinden dağınık olabilir ve bu karmaşada ilişkiler açısından bağımlı hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Ancak günün şartları bu mükemmel yönünüzü bir miktar dağıtabilir, sizi dalgın veya unutkan kılabilir. Özellikle sosyal ilişkilerde güç dengelerini biraz daha gözetmeniz gerekebilir. Gereksiz kaygıları bir kenara bırakın.  

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sevgi ve aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ve kadınlarla zıtlaşmamaya dikkat etmelisiniz. Yanlış fikir ve düşüncelerin kolayca üretebileceği bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir, beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Düşünceleriniz konusunda fazla ısrarcı olmanın, inatçılığın ilişkilerinizi etkilemesine izin vermeyin. Hayal ve idealler doğru düşünmeyi engelleyebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

İletişim konularında oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortak maddi konularda, iş konularında güç ve mücadele gerektirebilecek durumlara bugün özellikle dikkat etmelisiniz. Düşünceleri korumak, tutarlı olmak biraz daha zor olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Maddi konular gündeminizi işgal edebilir. Karşınızdaki kişiden yeterince destek görememek ya da bazı çıkar çatışmaları ilişkilere damga vurabilir. Düşünceleri toparlamanın zor olduğu bir gün olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, sizi avantajlı kılabilir. Ancak özellikle günlük yaşamınızdaki, çalışma ortamınızdaki kadınlarla olan ilişkilere bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

İlişkilerde ve iletişimde yanıltıcı, aldatıcı olabilecek söz ve vaatler karşısında uyanık olmaya çalışın bugün. Kontrolünüz dışı gelişmeler güne hakimken ilişkilerde tahmin edemeyeceğiniz güçte kişiler sizi zorluyor olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?