ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

30 MART 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

30 Mart 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Yeni ay öncesi ışığı azalan Balık burcundaki Ay dağınık bir güne işaret edebilir...

30 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde kontrolünüz dışındaki gelişmeler damga vurabilir, özellikle ilişkilerde temkinli bir yaklaşım izlemeniz gerekebilir. Kendi halinizde kalmaya, dinlenmeye, sakinliğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

30 MART BOĞA BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde sosyal çevreniz ve ilişkileriniz açısından çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerde açık görünmeyen, belirsiz ve karmaşık durumlara dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken, yaptıklarınızla, başarılarınızla takdir görebilirsiniz. Ancak bu takdir sözlü düzeyde veya hafif kalabilir, sezgilerinize güvenmeli ancak kölesi olmamaya da dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde uzaklar, yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminize gelebilir. İş hayatınız veya görev ve sorumluluk alanınızda ilişkiler konusunda gerçekçi olmaya çalışmalı, yanıltıcı olabilecek durumlardan uzak durmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART ASLAN BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde kendinize güvenle ilgili tereddütleriniz olsa da gerçekçi davrandığınızda her şeyi çok daha net, açık ve objektif değerlendirebilirsiniz. Güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz, kaygı ve korkuları bir kenara bırakmalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerde denge, uyum ve eşitliği gözetmeniz gerekebilir. Sevdiklerinize olan fedakar tutumunuzla, tutkularınıza olan bağımlılığınızla yüzleşmeniz gerekebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmeli, enerjinizi tüketmemeye, doğru ve yerinde kullanmaya çalışmalısınız. İlişkiniz konusunda ise daha gerçekçi ve objektif bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART AKREP BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizi şekillendirirken iletişim konusunda temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle size yardımcı olmak isteyen, günlük yaşamınızda size destek olan kişilerin fikir ve görüşlerini gözardı etmemelisiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART YAY BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde tutkularınızın, heyecanlarınızın, aşkınızın peşinde olabilirsiniz ancak maddi konularda ya da kendi değerinizle ilgili nelerden vazgeçtiğinizin ve ne kadar fedakarlık gösterdiğinizin de farkında olmalısınız. Ailenizden destek görebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde iletişim trafiğinizi iyi yönetmeniz gerekebilir, pratik, esnek davranmak durumunda olabilirsiniz. Sözleriniz ve davranışlarınızla başkalarını etkileyebilirsiniz ancak karmaşık görünen durumlar karşısında gerçekçiliğinizi korumalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde ilişkiler konusunda biraz daha gerçekçi ve objektif olmanız gerekebilir. Gündeminizde iş ve para konuları ve diğer maddi uğraşlar olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde Ay burcunuzda ve kendinize güveniniz yüksek olabilir. Lider ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilir, iddialı ve cesur davranabilirsiniz. Arkadaşlıklar konusunda biraz daha dikkatli ve objektif olmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?