31 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

31 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük yorumları...

Ağustos’u Kova burcundaki Ay ile uğurluyoruz.

31 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde arkadaşlarınızla görüşebileceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Yeni, sıra dışı ve modern fikirlerinizi tartışma, paylaşma imkânınız olabilir. Sosyal davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

31 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken başarılarınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde uzaklarla ilgili konular ve uzaktan haberler gündeminize gelebilir. Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde ortak maddi konular, harcamalar, yatırım işleri gündeminizde olabilir. Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeminizde. Tek başına hareket etmekte zorlanabilir ve bunu tercih etmeyebilirsiniz. Tüm ilişkilerinizde denge, uyum ve eşitlik aramaya çalışabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Ayın son günü hesap günü gibi, günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız. Planlı, düzenli hareket ederken enerjinizi tüm işlerinize odaklayabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Ay Kova burcunda ilerlerken gündeminizde aşk, sevdikleriniz ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Kişisel uğraş ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok ilgilenebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendiriyor. Evinizde daha çok zaman harcayabilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Hızlıca halledebileceğiniz işler var.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Ayın bu son günü iletişim açısından hızlı ve hareketli olabilir. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Duygusal düşünme şeklinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde maddi konular, iş ve para konuları ön plana çıkabilir, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Tepkisel, hızlı, ani kararlar uzak durmalı, bütçenize uygun hareket ettiğinize emin olmalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay lider yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, cesur davranabilirsiniz. Kendinizi açıkça ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Ayın bu son gününde etrafınızda olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, geri planda izleyici kalmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?