4 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

4 Ağustos 2020 günlük burç yorumları ile burçlarda neler olduğunu öğrenmek mümkün. Dolunay sonrasında Ay Kova burcunda seyrini sürdürüyor. Astrolog Pınar Atmaca yazdı...

4 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından hayata umutla bakabileceğiniz veya bakmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Yenilikçi ve sıra dışı fikirlerinizi etkileyici şekilde ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak, onların fikir ve görüşlerini almak isteyebilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

4 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından hedeflerinize, planlarınıza odaklı olabileceğiniz bir gün. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilere ve zamanlamaya dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından Ay Kova burcunda ilerlerken ufkunuzu açan etkinliklerle, bilgilerle, öğrenme ve paylaşmayla iç içe olabilirsiniz. Maceracı ruhunuzu keşfedebilirsiniz. Uzak yol ve yolculuklarda planlı davranmayı ihmal etmeyin.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından hırslı, azimli, mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün. Güçlü kişilerle ve kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Maddi konularda ortak paylaşım ve harcamalara dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi çok da idealize etmeden gerçekçi ve objektif yönünüzü korumalısınız. Denge ve uyum bugün vazgeçilmeziniz olabilir

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından biraz şifa, biraz arınma gününde olabilirsiniz. Detaylar önem kazanıyor, derleme, toplama, düzenleme zamanındasınız, hizmet duygunuzu ve çalışkanlığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından keyif aldığınız konularla ilgilenebilir, sevdiklerinizin etrafınızda olmasını isteyebilirsiniz. İstek ve beklentilerinizin ardından gidebileceğiniz, kalbinizin sesini dinleyebileceğiniz bir gündesiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından ev ve aileye dair konulara odaklanabilirsiniz. Mutfağınızla ilgilenebilir, güzel yemeklerle sevdiklerinizi doyurabilirsiniz. Şefkat, merhamet duygularınız öne çıkabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

İletişim açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak yanlış anlamalara ve bunların getirebileceği alınganlıklara dikkat etmelisiniz. Trafik, ulaşım konularında temkinli davranabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından maddi konulara odaklanabilir, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı harcama ve alışverişler gündeme gelirken bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken daha cesur ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Dolunayın ardından Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ederken hayatın akışının sizi götüreceği yerler olabilir. Ancak dalgınlığa, uykusuzluğa, ihmallere karşı dikkatli olmalısınız. Başkalarını düşüneceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?