4 MART 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

4 Mart 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Mars İkizler burcuna ilerliyor. Peki burçları neler bekliyor? İşte 12 burcun günlük yorumu...

4 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte değişken enerjiler yükselirken adaptasyon, uyum gücünüz tekrardan ortaya çıkabilir. Önümüzdeki bu bir buçuk aylık Mars İkizler döneminde en fazla dikkat etmeniz gereken konu yakın çevrenizle, komşu ve arkadaşlarınızla iletişim olabilir. Sert sözleri fark etmeden sarf edebilir ve bir anda etrafınızdaki kişileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

4 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle gelirlerinizi, giderlerinizi daha iyi kontrol etmeniz gerekebilir, harcamalar önünüzdeki bir buçuk ay boyunca zorlayıcı olabilir, bütçenizi sıkı gözetmeye çalışmalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte sizi harekete geçirecek bir aya ilerliyorsunuz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda motive bir şekilde çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, bu yönde gereken çaba ve enerjiyi sarf edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte bu adaptasyon gücüne daha çok ihtiyacınız olabilir zira kontrolünüz dışında bir aksiyonun ortasında kalabilir, akışta ilerlemekte bir miktar güçlük çekebilirsiniz. Bu dönemde fiziksel ve ruhsal olarak sağlığınıza daha çok dikkat etmeli, bağışıklığınızı korumalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sosyal gruplarınız ve çevrenizde hareketlilik artıyor, ortak işlere girişebilir, ortak faaliyetlerde yerinizi alabilirsiniz. Ancak dostlar ve arkadaşlar arası sürtüşmelere dikkat etmelisiniz zira bu çatışmalar kırılma ve ayrılıkları beraberinde getirebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle hedef ve planlarınız için daha çok çalışıp efor sarf etmeniz gereken bir dönem de başlıyor. Bu bir buçuk aylık dönemde görev ve sorumluluklar yorucu olabilir, sizi asıl hedeflediklerinizden bir miktar alıkoyabilir, getirdiği yorgunluk itibar ve imajınızdan bir miktar götürebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha aktif, enerjik, dinamik bir gündem sizi bekliyor. Mars’ın problemli ve kriz çıkaran bir alandan ayrılmasıyla birlikte kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz, güvenle ilgili sorunlarınızın artık üstesinden gelmiş olabilir, bazı derin ruhsal korkuları ardınızda bırakabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte mücadele gerektiren konular hız kazanıyor. Ortaklaşa işlerinize hızla ve sıkıca sarılabilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın işleri, uğraşları bu dönemde yorucu olabilir, ortak maddi kayıpları iyi yönetebilmelisiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART YAY BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle gündelik yaşamın ve rutinlerinizin iş yükünden kurtulabilirsiniz. Ancak bu kez de ilişkilere odaklanmanız gerekiyor zira ilişkileriniz açısından oldukça hararetli olabilecek bir buçuk aylık dönem Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte başlıyor. Evlilik, birliktelik konularında hararetli bir döneme girebilirsiniz, zira karşınızdaki kişi düşündüğünüzden daha agresif davranabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Mars aşk ile ilgili konuların sakinleşmesini sağlarken, sevdikleriniz uğruna mücadele etmeyi de artık bir kenara bırakabilirsiniz. Artık içinde bulunduğunuz düzene, rutine odaklanmanız, sağlığınıza öncelik vermeniz gerekiyor.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sizi aşağıya çeken ev ve aile konularından da kurtuluyor olmanız oldukça rahatlatıcı olabilir. Ancak bu kez aşka dair konularla uğraşmak ve ilgilenmek ve bu alandan hareket kabiliyeti geliştirmek durumunda olabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında meşguliyetleriniz artabilir. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ev işleri yorucu olabilir, aileyle ilgili konular sizi meşgul edebilir, enerjinizi bir miktar aşağı çekmeye başlayabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?