7 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

7 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Hangi burçta neler oluyor? Aşk, iş, sağlık, kariyer burçları neler bekliyor?

7 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Ağustos ayının en güzel gelişmelerinden biri Venüs’ün burç değiştirmesi. Evinizde daha keyifli günler sizi beklerken, ailenize yeni bir üye katılabilir. Venüs ailenizden göreceğiniz desteğe işaret ediyor, onların tanıştırmasıyla bir ilişkiniz başlayabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

7 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Burcunuzun yıldızı Venüs bugün güçlü olduğu bir burca Yengeç burcuna ilerliyor. Kardeş, komşu ve akrabalarınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Kendinizi ev ve aile konularının içinde daha da fazla bulurken bundan huzur ve mutluluk duyabilirsiniz. Duygusal ve şefkatli tarafınız ortaya çıkabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs maddi yönden toparlanmanızı, kazanç ve gelirlerinizi artırmanızı sağlayabilir. İmkanlarınızın artmasıyla harcamaları da artırabilir, size keyif veren, güven getiren alışverişler yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuza ilerleyen Venüs ile birlikte aşk artık kaçınılmaz olabilir. Cazibeniz ve ışıltınızla parlayacağınız bir aylık bu yeni dönemde ilişkiler açısından avantajlı taraf siz olabilir, karşı tarafa isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs size ruh eşinizi getirebilir zira ilişkilerde manevi zenginliği daha çok arayabilirsiniz. Mistik, evrensel, spiritüel konulara kendinizi yakın hissedebilir ve bunlardan çok daha keyif alabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs sosyal yönden destek göreceğiniz bir döneme işaret ediyor. Aşk arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden doğabilir. Geleceğe yönelik umutlarınızın tazelenebileceği yeni bir aylık dönem başlıyor.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs iş yaşamınızda, görev ve sorumluluk alanınızda başarılarınızı öne çıkarabilir. Takdir, beğeni, sevgiyle karşılanabilir, alkışlanabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden destek görebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs size çok iyi gelebilir, kendinizi daha huzurlu, duygulu ve şefkatli hissedebilirsiniz. Zira burcunuzla uyumlanan Venüs size uzaklardan bir aşkı, sevinci de beraberinde getirebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs yaşamınıza güçlü ve dönüştürücü bir aşk katabilir, bu tutkulu aşkla içten içe değiştiğinizi hissedebilirsiniz. Ayrıca ortak maddi konularda, iş ve para konularında ilerleme kaydedebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs ilişkilerinizde parlak ve destek göreceğiniz bir dönemi başlatıyor. Bu dönemde bekârsanız karşınıza seveceğiniz ve ciddi bir ilişkiyi başlatabileceğiniz kişi çıkabilir. Mevcut ilişkinizde daha olumlu, iyimser bir dönem başlıyor.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs size iş ortamınızdan, gündelik yaşamınızdan güzel bir aşk getirebilir. Sizden yaş veya konum olarak geride biriyle de bir aşk söz konusu olabilir. Bu aşk için emek ve çaba harcamaktan geri durmayabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte aşk ve sevgi dolu bir ay sizi bekliyor. Bu dönemde âşık olabilirsiniz. Sevdiklerinizden destek görebilir, hobilerinizle, size mutluluk veren diğer aktivitelerle kendinizi şımartabilirsiniz.  

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?