7 MAYIS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

7 Mayıs 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için yorumladı… Öğle sonrasında Ay Koç burcuna ilerliyor. İşte 12 burçta yaşananlar...

7 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerini dinlenerek geçirebilirsiniz. Öğle sonrasında Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle kendinizi çarçabuk toparlayabilir, özellikle ev ve aileyle ilgili konularda iddialı, hevesli, istekli olabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

7 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI 

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Öğle öncesinde tamamlanması gereken işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sonrasında ise arkadaşlık ilişkileriniz üzerinde durduğunuz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla sohbet ve görüşmeler yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Öğleye kadar gündeminizde yine uzaklarla ilgili konular olabilir. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte planlarınız, hedefleriniz doğrultusunda çok daha kararlı olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI 

Öğleye kadar ortak maddi konular gündeminizde yer alırken elinizdeki işleri toparlayabilirsiniz. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular gündeminize gelebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Öğleye kadar ilişkileri akışta bırakmak yerinde olabilir. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. İşlerinize dört elle sarılabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Öğleye kadar kendinizi zorlamamaya çalışın. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte ilişkilerinizde evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir sizin için. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda sürekli en yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI 

Öğleye kadar sevdiklerinizle ilgili konular gündemde olabilir. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte rutin işler, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI 

Öğleye kadar aileye veya evle ilgili konuları akışta bırakmak yerinde olabilir. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar iletişimde zorlayıcı olmamak yerinde olabilir. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar maddi konularda dikkatli temkinli davranmanız yerinde olabilir. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Sözleriniz iddialı ve dikkat çekici olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar Ay burcunuzda ilerlerken elinizdeki işleri toparlayabilirsiniz. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Aileyle ilgili harcamalar gündeme gelirken bütçenize özen göstermeyi unutmayın.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?