8 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

8 Ağustos 2020 günlük burç yorumları ile burçlarda neler olduğunu öğrenmek mümkün. Koç burcunda ilerleyen Ay sıcak bir güne işaret ediyor. Astrolog Pınar Atmaca yazdı...

8 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda oldukça dikkat çekici bir duruş sergileyebilirsiniz. Aktif, dinamik, heyecanlı bir gün olabilir. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi yanınızı korumalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

8 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Etrafınızda olup bitenler olanca hızıyla sürerken siz manevi, mistik konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız oldukça aktif, enerjik bir gün olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissederken aksiyon almanız bugün hiç de zor olmayabilir. Onca enerji ve işin altında sinirlerinizi korumakta güçlük çekebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Yerinizde durmanın neredeyse imkansız olduğu bir gün. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Macera duygunuz ateşleyici olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Güçlü kişilerle, özellikle de erkek gibi kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Odaklanma ve konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilir, pek çok işi aynı anda kotarabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Karşınızdaki kişiye odaklı hatta zaman zaman bağımlı olduğunuz bir gündesiniz. Bire bir diyaloglar, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden faydalanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Sağlığınızla, çevrenizin hijyen ve düzeniyle ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi aynı anda halledebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Aşk ve tutkuyla dolu bir gündesiniz. Heves ve heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ev ve aile konularına dalarken şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken fazla hızdan kaynaklanan yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Risk almaya müsait bir günde olduğunuzu aklınızda bulundurun.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Enerjinizi imkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerine odaklayabilirsiniz. Hareketli bir günde konfor alanınızı epeyce zorlayacağa benziyorsunuz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?