8 HAZİRAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bugün Ay Oğlak burcunda. Peki burçlara nasıl yansıyacak? Astrolog Pınar Atmaca 8 Haziran 2020 günlük burç yorumlarını kaleme aldı...

8 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Duygularınızı göstermekten kaçınmayacağınız bir gün olabilir ancak ani çıkışlara ve duygusal çalkantılara dikkat etmelisiniz, zira dışarıdan görünür olabilir. Görev ve sorumluluklar dolu bir gün olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMLARI

Hareketli bir günde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, maceracı ruhunuzu daha fazla ortaya koymak, sınırlarınızı ve ufkunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Spora, fiziksel aktiviteye disiplinli bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konularda güven unsuru ve egoların kendini daha çok göstereceği bir günde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz ve sakin davranmanız gerekiyor. Ani strese, gerginliklere dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün size bekliyor. Karşınızdaki kişiyi anlamak için çaba göstermelisiniz. Aynı anda pek çok işin üstesinden gelebilecek güce sahip olabilirsiniz.  

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün ilgilenmeniz ve uğraşmanız gereken detaylar, ufak tefek işler oldukça hareketli bir gün geçirmenize sebep olabilir. Gündelik temponuzu yönetirken organize, düzenli olabilirsiniz ancak epeyce gayret göstermeyi göze almalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMLARI

Aşkın, sevginin hükmettiği bir gün olabilir. İstek ve beklentileriniz bugün çok daha ön planda olurken, kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı, özgün yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMLARI

Aileyle ilgili konuların ağırlığını biraz daha fazla hissedeceğiniz bir gün olabilir. Evdeki sorumlulukların başınızı ağrıtmaması için planlı, programlı hareket etmeyi ihmal etmeyin.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMLARI

Merak duygunuzun yüksek olduğu bir günde etrafınızla sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz. Komşu ve kardeşlerinizle görüşebilirsiniz. Ticari konular, anlaşmalar, sözleşmelerle ilgili tedbirli davranmalısınız.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN YAY BURCU YORUMLARI

Maddi işler, sorumluluklar gündeme gelirken, bütçeniz, paranızla ilgili konularda ihtiyatı elden bırakmamalısınız. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi biraz daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz özellikle ilişkiler açısından. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinizde hissederken, ilişkilerinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMLARI

Çevrenizde bolca aksiyon varken siz biraz daha arka ve geri planda durmayı tercih edebilirsiniz. Ancak dalgınlığa, unutkanlığa, gözden kaçabilecek detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlığınızı da ihmal etmeyin.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMLARI

Sosyal yönden hareketli gündeminiz bugün de sürüyor. Arkadaşlarınızla daha yakın olabilir, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Ortak işler, takım çalışması için uygun bir gün olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?