8 MART 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

8 Mart 2023 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Satürn Balık burcunda. İşte 12 burçta yaşananlar...

ÖZGE ÇOLAK 07 Mart 2023
8 MART 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

8 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle çok daha sosyal bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde pek çok arkadaş edinebilir, eski dostluklarınızı tazeleyebilirsiniz. Sağlığınızı, bağışıklığınızı korumaya dikkat etmelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

8 MART BOĞA BURCU YORUMLARI 

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle sosyal alanınızı yeniden düzenleyip organize edebilirsiniz. Bazı arkadaşlıklarınızı sonlandırabilir, kendinizi geriye çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iş yapma imkânları doğarken sosyal yaşamda daha ciddi ve sorumluluk sahibi olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle dış dünyada, sosyal yaşamda daha ciddi, kararlı ve sorumluluk sahibi olabilirsiniz. Yeni bir kariyeri sıfırdan inşa etmeye başlayabilir, bu da sizi daha disiplinli ve odaklı kılabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle sizi saran, kısıtlayan kaygı ve korku çemberlerinden kurtulabilir, daha rahat bir nefes alabilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklanmanız gerekebilir. Yurt dışı iş fırsatları önünüze çıkabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART ASLAN BURCU YORUMLARI 

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konularda daha sıkı, ciddi ve yapıcı davranmanız ve sorumlulukları üzerinize alarak hareket etmeniz gerekebilir. Ortaklıklarla, çalışma yaşamınızla ilgili engel gibi görünen sınavların sizi kaygılandırmasına izin vermemeli, daha organize ve planlı ilerlemelisiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle ikili ve bire bir ilişkiler açısından sınav niteliğinde olabilecek bir sürece ilerliyorsunuz. Bu süreç sizi yalnızlaştırsa da olgunlaştıracak gibi görünmekte. İlişkilerde daha kararlı ve istikrarlı olabileceksiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle gündelik yaşamınızı organize etme, planlama daha düzenli olma fırsatı elinize geçiyor. Dağınık işlerinizi toparlamalısınız. Sağlığınızla, bedeninizle daha ciddi bir şekilde ilgilenmelisiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART AKREP BURCU YORUMLARI 

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle sevdiklerinizle ve aşk yaşamınızla ilgili konularda daha disiplinli, yapıcı, düzenli ve organize olmanız gerekebilir. 2,5 yıllık Satürn Balık transiti başlarken sevdiğiniz bir uğraşı işe de dönüştürebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART YAY BURCU YORUMLARI 

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle ev ve aileyle ilgili konularda daha disiplinli, yapıcı, düzenli ve organize olmanız gerekebilir. 2,5 yıllık Satürn Balık transiti başlarken evinizde iş ve çalışma yaşamı kurabilir, evinizi bir ofise dönüştürebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Balık burcuna ilerlemesiyle maddi konularda daha rahatlatıcı bir döneme ilerleyebilirsiniz. 2,5 yıllık Satürn Balık transiti başlarken anlatım ve ifade gücünüzü işe dönüştürebilirsiniz. Bir öğretmenlik ya da öğrencilik kariyerine başlatabilirsiniz. İletişim çevrenizi, networking alanınızı organize edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Bu hafta Satürn burcunuzdan çıkıyor, bu geçiş çevresel şartlarınız açısından rahatlatıcı olabilir. Bu kez Satürn maddi alanınıza ilerliyor ve bu alanda sizi olgunlaştıran, büyüten gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Bu hafta Satürn’ün burcunuza ilerlemesiyle kendinizle birlikte çevresel şartlarınızı yeniden yapılandıracağınız bir sürece ilerliyorsunuz. Bu süreç yeni bir kariyer döngüsünün de başlangıcı olabilir. Daha ciddi, daha ketum, resmi ve profesyonel olabilirsiniz. Anlayış, tolerans ve empatiniz azalabilir. İnsanlara karşı daha soğuk ve mesafeli bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu süreçte kilo verebilir, daha fit olabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.