9 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

9 Temmuz 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı… Yeni ay öncesi Venüs Uranüs karesi ilişkiler için test edici olabilir. Bugün burçları neler bekliyor?

9 TEMMUZ KOÇ BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesi ilişkiler açısından sürpriz testlere hazır olabilirsiniz. Karşınıza ilginç bir kişi çıkabilir ya da ani bir özgürleşme hissi içinde olabilirsiniz. Ev ve aile içi konularda sabırlı davranmalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

9 TEMMUZ BOĞA BURCU YORUMLARI 

Burcunuzun yıldızı Venüs yeni ay öncesinde Uranüs’ten test edici bir kare açı alırken bu durum ilginç ve aniden gelişen durumları beraberinde getirebilir. Sıra dışı bağlantılar kurabilirsiniz. Sağlıklı ilişkiler için zararsız ancak zorlananlar için test eden bir gün olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı yakın çevrenizde, komşularınızla ilişkilerinde ilginç ve elektrikli gelişmeleri beraberinde getirebilir. Ani gelişebilecek durumlar karşısında uyanık davranmayı ihmal etmeyin.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızı yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı maddi konularda ani ve ilginç olabilecek durumları beraberinde getirebilir. Kendinize olan güveni test eden bir gün olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ ASLAN BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı aşkta ve ilişkilerde bazı kontrol edilemeyen ve ani şekilde gelişen durumları beraberinde getirebilir. Burcunuzdaki Venüs’le aşk sizden yana olsa da her şeyi kontrol edemeyeceğinizi unutmayın.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı ilişkiler konusunda beklenmedik, ilginç farkındalıklar yaşamanıza neden olabilir. Kalabalık bir çevrede sizi beğenen ve sizden hoşlanan bir kişi aniden karşınıza çıkabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BA��AK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Burcunuzun yıldızı Venüs yeni ay öncesinde Uranüs’ten test edici bir kare açı alırken her zamankinden farklı düşünebilir, kendinizi ve ilişkiler çerçevesinde başınıza gelenleri sorgulayabilirsiniz. Değişik kişilere rastlayabileceğiniz bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ AKREP BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı üstleriniz, yönetici ya da otorite konumundaki kişilerle aranızda ilginç ve sıra dışı elektriklenmeleri beraberinde getirebilir ve bu ilişkiler yönünden sorgulayıcı olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ YAY BURCU YORUMLARI 

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı uzaklar, yurt dışı bağlantı ve temaslarınızda ani, beklenmedik ve sıra dışı gelişebilecek durumları beraberinde getirebilir. Yeni ay öncesinde sakin bir geçirmeye çalışmalısınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı ortak maddi konularda ani, beklenmedik durumları beraberinde getirebilir. Duygusal stres ve gerginliğe dikkat etmeli, yeni ay öncesinde her zamanki sabrınızı korumalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ KOVA BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le bire bir ilişkilerde, birlikteliğinizde, ortaklığınızda veya evliliğinizde ani, beklenmedik ve sıra dışı gelişebilecek durumları beraberinde getirebilir. Yeni ay öncesinde karşınızdaki kişiye olan sabrınızı korumalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

9 TEMMUZ BALIK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı gündelik yaşamı paylaştığınız ya da çalışma ortamınızda bulunan kişilerle ilişkilerinize beklenmedik sıra dışı heyecanlar katabilir, ani ve sıra dışı gelişebilecek durumları beraberinde getirebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?