19 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

19 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için derledi. Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bugün burçları neler bekliyor?

19 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay aşk ve tutkulara dair bir yeni ay ve Mars’tan uyumlu bir açı alırken size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı veriyor ancak bir yandan da kısıtlamalara uyma zorunluluğu getirebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

19 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay ev ve aile yaşamınıza yeni konuların dahil olmasını sağlayabilir. Kontrolünüz dışında çok fazla hareketliliğin olduğu bu dönemde bu hareketlilik ister istemez evinize yansıyacak gibi duruyor. İş ve sorumlulukların getireceği zorunluluk ve kısıtlamalar doğabilir.  

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay kardeşlerinizle ilgili önemli bir konuyu gündeminize taşıyabilir. Yakın çevrenizde yeni bir değişim söz konusu olurken, sosyal yaşamınızdaki hareketlilik yansıyabilir. Yeni ay Satürn kurallarını bir kez daha hatırlatırken özellikle ortak maddi konularda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay maddi konularda, iş ve para konularında yeni başlangıç ve gelişmelere beraberinde getirirken, Mars’tan aldığı açı istek, heves ve tutkuları körükleyebilir. İkili ilişkilerden doğan kısıtlamaları göz ardı etmemelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yeni ay yaşamınıza getireceği yeni başlangıçlarla haftanın en önemli astrolojik gündemini teşkil ediyor. Yeni ay dışarıdan aldığınız gücün altını çizerken Satürn’ün getirdiği kısıtlamalar özellikle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda disiplinli bir yaklaşımı beraberinde getirebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay bilinçaltınıza aydınlanma getirebilir ve bu aydınlanma ardınızda bırakacaklarınızla ilgili olabilir. Aşka, sevdiklerinize, çocuklarınıza dair konular zorunlulukları beraberinde getirebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay yeni bir sosyal çevre ve arkadaşlıkları beraberinde getirebilir. İlişkiniz için mücadeleden geri durmayacağınız bir dönem ve aile yaşamının getirdiği sorumluluklar yine kendini hissettirebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay yeni hedef, görev, sorumluluk ve planlara kilitlenebilirsiniz. Size tek ket vuran şey düşünce ve zihniniz olabilir ancak bunu yönetebilirsiniz. Yeni bir iş veya kariyer gündeme gelebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay uzaklardan, yurt dışından, yabancılardan veya seyahatler yoluyla yepyeni fırsatları beraberinde getirebilir. Mars heyecan ve tutkularınızı ateşliyor ancak Satürn’ün kuralları özellikle maddi konularda kendilerini hatırlatıyor olacak.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay yeni bir iş, girişim, ortak maddi ve yatırım kararını beraberinde getirebilir. Gücünüzü, enerjinizi ev ve aileden aldığınız bir dönemden geçerken burcunuzdaki Satürn sizi yaşamınızın kontrolünü daha çok ele almaya zorlayabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay ilişkinizde yeni bir dönemi müjdeleyebilir, ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiyi müjdeleyebilir. Ateş gezegeni Mars yeni ayı desteklerken yakın çevrenizdeki hareketlilik, komşu, kardeş ilişkileriniz sabit burcunuza enerji katabilir.  

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen yeni ay yaşamınıza yeni bir düzen, yeni bir sağlık veya şifa girişimi, yeni bir diyet, beslenme ve yaşam tarzını getirebilir. Mars bu dönemde size işe iyice odaklamışken sağlığınızla ilgili tedbirler kendini hatırlatabilir. Satürn sosyal yaşamınızdaki engellere işaret ediyor.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?