6 MART 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

6 Mart 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Mars ve Venüs birlikte Kova burcuna ilerliyor...

6 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte sosyal alanda hareketli bir buçuk aylık döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde arkadaşlık ilişkileriniz biraz daha yorucu hale gelebilir. Bazı kopukluklar, küskünlükler, ayrılıklar sosyal çevrenizi etkileyebilir, arkadaşlarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle sosyal yaşama odaklanıyorsunuz. Arkadaş ilişkileri bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

6 MART BOĞA BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde otorite konumunda kişilerle, üstlerinizle, sizden yaşça büyük veya olgun kimselerle etkileşiminize daha çok dikkat etmelisiniz. İş yaşamınızda ve kariyerinizde çıkan pürüzler istediğiniz başarılara ulaşmanıza engel teşkil edebilir. Görev ve sorumluluklar biraz daha yorucu ve yıpratıcı hale gelebilir. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle iş hayatına ve iş ilişkilerine odaklanmanız gerekebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesi sizi ruhsal ve psikolojik açıdan rahatlatıcı olabilir. Üzerinizdeki bazı yüklerden kurtulmanıza ve yeni bir döneme adım atmanıza yardımcı olabilir. Önümüzdeki bir buçuk ay boyunca uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. Seyahatler konusunda ihtiyatı elden bırakmamalısınız. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle gündelik yaşama odaklanıyorsunuz. Gündelik ilişkiler bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ortak maddi konular, yatırım, finansman işleri biraz daha yorucu olabilir. Eşinizin veya ortağınızın iş ve uğraşları sizi meşgul edebilir. Ruhsal olarak dengeleri korumak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle ortak maddi konulara odaklanıyorsunuz. İş ve güç mücadeleleri bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART ASLAN BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ilişkiler oldukça hareketli olabilir. Bu dönemde ortaklıklar, evlilik, birlikteliklerde anlaşmazlıklar, sürtüşme ve çatışmalar yorucu olabilir, ayrılıklar gündeme gelebilir. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle ilişkilere odaklanıyorsunuz. Ortaklık, evlilik, yakın arkadaşlık gibi bire bir konu ve diyaloglar bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda daha hareketli bir döneme girebilirsiniz. Bu dönem çalışkan ve üretken yanınızı ortaya çıkarırken sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin, gereken tedbirleri aldığınızdan emin olun. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle gündelik yaşama, rutinlere ve sağlık konularında odaklanıyorsunuz. Gündelik yaşamda hareketlilik artabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde aşk ve sevdiklerinizle konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. Sevdiğiniz bir uğraşı iş haline getirebilirsiniz. Ancak aşka dair konular tartışmalara, ayrılıklara ve kopuşlara açık olabilir. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle sevdiklerinize odaklanıyorsunuz. Aşk ve tutkular öne çıkarken kalple yaklaştığınız her şey yaşamınıza bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART AKREP BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ev ve aile konularında daha fazla emek ve çaba sarf etmek durumunda olacağınız bir döneme ilerliyorsunuz, ev kazalarına ve aile içi çatışmalara dikkat etmelisiniz. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle ev ve aile konularına odaklanıyorsunuz. Bu konular öne çıkarken aile içi ilişkiler yaşamınıza bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART YAY BURCU YORUMLARI 

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte yakın çevrenizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Sözleriniz daha direkt ve sert olabilir. Eğitimle ilgili konular yorucu olabilir. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle iletişime, haberleşmeye ve kısa yollara odaklanıyorsunuz. Bu konular öne çıkarken yakın çevrenizde, komşular ve dostluklar arasında bolca aksiyon, hareket ve dinamizm görülebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte maddi konulara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gereken bir dönem başlıyor. Maddi konular, riskler, zararlar bu dönemde uğraştırabilir. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle maddi konulara odaklanıyorsunuz. Bu konular öne çıkarken işle, kazançlarınızla ve harcamalarınızla ilgili hareketli bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık süreç sizi epeyce yorabilir, öncelikle fiziksel aktiviteye dikkat etmeniz, dinlenmeye zaman ayırdığınızdan emin olmanız gerekebilir. Venüs’ün de Mars ile birlikte burcunuza ilerlemesiyle yaşamınızda aksiyon artabilir, özellikle ilişkilerde insiyatif alabilirsiniz, aksiyon ve dinamizm yaşamınızda artarken sosyal yaşamınız canlanabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte enerjiniz bir miktar düşebilir, hareketlerinizi kontrol etmeniz zorlaşabilir, özellikle hareketli bir yaşantınız varsa işlerinize, tepkilerinize, alacağınız aksiyonlara daha çok dikkat etmeli, dalgınlığa, ihmallere, uykusuzluğa, sakarlığa karşı uyanık olmaya çalışmalısınız. Venüs’ün de Mars’ın yanına ilerlemesiyle kontrolünüz dışı aksiyon artabilir. İlişkilerde öngörülemeyen durumlar olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT – 6 MART HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?