21 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca derledi. Venüs Akrep burcuna ilerliyor. İşte Cumartesi günü burçlarda yaşananlar...

21 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle mücadeleci ruhunuzla giriştiğiniz konu ve işlerden keyif duyabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla birlikte ortak maddi konularda, alım satım ve yatırım işlerinde fırsatları değerlendirebilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Burcunuzun yöneticisi olan Venüs burç değiştirirken özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza beğenip seveceğiniz bir kimse çıkabilir. Evliliğinizde daha rahat ve mutlu olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte genel durumunuz ve sağlığınızla ilgili kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Günlük yaşamınızın küçük mutluluklarından keyif alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs burç değiştirirken aşk hayatınızda ya da sevdiklerinizle ilgili keyifli bir dönemin başlangıcı olabilir. Aşık değilseniz karşınıza âşık olabileceğiniz kişi çıkabilir. İlgilendiğiniz ve keyif duyduğunuz aktivite ve uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile yaşamınızda daha keyifli ve bereketli günler başlıyor. Ailenizden göreceğiniz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Evinizde dekorasyona girişebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte söz ve konuşmalarınızla cazibe merkezi olabileceğiniz, dikkat çekebileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Yapacağınız gezi ve kısa yolculuklardan keyif alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Venüs burç değiştirirken parasal ve maddi konularda değerlendirebileceğiniz fırsatlar, imkanlar karşınıza çıkabilir. Bu bir iş veya kazanç imkânı olabilir. Hoşunuza gidebilecek alışverişler yapabilir, alım satım ve yatırım konularında şanslı olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

Venüs bugünden itibaren burcunuzda ilerlerken cazibenizi de yükseltiyor. Dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Aşk ve sevgi yanında ilişkiler yaşamınızda daha büyük ve önemli bir yere sahip olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin ruhsal boyutundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Sanatsal, manevi, mistik ve spiritüel konularla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Bu dönem ruh eşinize rastlayabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal açıdan renkli ve canlı bir döneme ilerliyorsunuz, arkadaş ve dostluklardan keyif alabilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizden bulabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde daha parlak bir döneme girebilirsiniz. Alkış ve takdir toplayabilirsiniz. Üstlerinizle ve yöneticilerinizle iyi ilişkiler kurabilir, onlardan destek alabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle uzaklardan kısmetlerinizi artıracak bir dönemi başlatıyor. Yeni yerler görüp tanımaktan, keşif ve macera duygusundan zevk duyabilirsiniz. Yabancı bir sevgiliniz olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?